[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

کیفیت بنزین یورو ۴ از سوپر بالاتر است، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت گفت: روزانه 78 تا 80میلیون لیتر بنزین تولید و مصرف می‌شود که حدود 8 تا 10‌درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته‌ایم.
بیژن حاج محمدرضا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره توزیع بنزین سوپر در جایگاه‌های عرضه سوخت اظهار داشت: در حال حاضر بنزین یورو به اندازه کافی در تمامی‌ جایگاه‌‍‌‌ها موجود است و تراکم و ترافیکی هم در هیچ جایگاهی شاهد نیستیم. بنزین سوپر نیز در جایگاه‌های پرفروش به اندازه کافی توزیع می‌شود و مشکلی نیست.
وی با بیان این‌که جایگاه‌های پر‌فروش را در اولویت توزیع بنزین سوپر قرار دادیم افزود: مشکل بنزین سوپر به کل حل شده و در حال حاضر در بیش از 10‌جایگاه این نوع بنزین عرضه می‌شود.
رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت تصریح کرد: بنزین سوپر از اصفهان و اراک در حال بارگیری است و ظرف امروز و فردا همه جایگاه‌ها پر می‌شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه بنزین یورو 4 از کیفیت بالاتری نسبت به سوپر برخوردار است، خاطرنشان کرد: باید به مردم گفت که بنزین یورو 4 اکتان بالاتری دارد و از سوپر زلال‌تر است ولی مردم فکر می‌کنند فقط سوپر بدون سرب است.
حاج محمدرضا یادآور شد: در حال حاضر چرخه سوخت براحتی گردش می‌کند و تمامی ‌جایگاه‌ها غیر از تعداد معدود‌ی که در حال تعمیر هستند، بقیه در مدار هستند.
وی در ادامه گفت: روزانه 78 تا 80‌میلیون لیتر بنزین تولید و مصرف می‌شود که حدود 8 تا 10‌درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته‌ایم.
‌رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت با اشاره به این‌که کیفیت سوخت در تمامی‌ جایگاه‌ها مناسب است بیان کرد: در حومه‌های شهر بنزین یورو‌2 و در کلانشهرها بنزین یورو‌4 توزیع می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی