[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

انتصاب در سازمان جهاد کشاورزی فارس، روزنامه شیراز نوین

جمعی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی فارس به افتخار بازنشستگی نائل شدند. در حکمی ‌از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس عبدالرحیم پیشکار به عنوان مشاور رئیس سازمان و مدیر حوزه ریاست این سازمان منصوب شد.
در قسمتی از این حکم آمده با توجه به اهمیت این جایگاه و لزوم هماهنگی و ایجاد انسجام بین معاونت‌ها، مدیریت‌ها و ادارات سازمان و همچنین ضرورت تکریم مراجعین، امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده بهینه از قابلیت‌های موجود به ویژه منابع انسانی ارزشمند در انجام امور محوله موفق و منصور باشید. توفیق شما را در مسیر قانون‌‌مداری، اعتدال‌گرایی و رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌از خداوند متعال خواستارم.
پیشکار دارای مدرک کارشناس ارشد  GIS و پیش از این رئیس اداره آمار سازمان جهاد کشاورزی فارس بود که با بازنشستگی مهر علی درویشی مدیر قبلی حوزه ریاست جانشین او شد، در این جلسه پیشکار ضمن ارائه سوابق خود، افزود: با توجه به اهتمام رئیس سازمان به «مدیریت تغییر» اساس اجرای مسئولیت جدید را بر پایه «مدیریت تغییر» قرار دادم.
در ادامه محمد مهدی قاسمی ‌رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس، متانت، بردباری، صبوری، شکیبایی و همراهی گام به گام با رئیس سازمان را از ویژگی‌های بارز و دلیل موفقیت مدیر قبلی حوزه ریاست خود دانست.
در این جلسه درویشی نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های چند ساله خود در حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی، انجام موفق امور را حاصل جدیت، دقت نظر و ارائه طریق رئیس سازمان جهاد کشاورزی و همکاری، همدلی و تعامل مجموعه بزرگ خانواده کشاورزی دانست.
در همین جلسه در حکم دیگری از سوی معاون برنامه‌ریزی و  امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی فارس، محمدرضا خالقی‌پور به سمت سرپرست مدیریت امور برنامه و بودجه این سازمان منصوب شد.
در قسمتی از این حکم آمده انتظار دارد با اتخاذ تدابیر لازم در راستای سیاست وزرات متبوع و با بهره‌گیری از توانمندی‌های موجود و همکاری و همدلی با معاونین، مدیران و رؤسای ادارات در هماهنگی و هدایت واحدهای مختلف سازمان در تدوین برنامه، تنظیم بودجه، اخذ تخصیص و ابلاغ اعتبارات جاری و تملکی، کنترل و نظارت بر هزینه‌کرد ادارات در قالب  موافقت نامه‌های مصوب اقدام و گزارش‌های دوره‌ای آن را به اینجانب ارائه نمایید.
خالقی‌پور پیش از این معاون مدیریت امور برنامه و بودجه سازمان جهاد کشاورزی فارس بود که  با بازنشستگی راستی مدیر این مدیریت جانشین او شد.
در این جلسه صبوری پور معاون برنامه ریزی و  امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی فارس، نظم و ترتیب در کارها، رعایت سلسله مراتب، خودکار بودن، تعامل بسیار بالای درون و برون سازمانی در کنار اقتدار لازم مدیریتی را از ویژگی‌های مثبت مدیر قبلی امور برنامه و بودجه سازمان دانست. در ادامه راستی خدمتگزاری به خانواده بزرگ جهاد کشاورزی و جامعه را انجام وظیفه اداری و انسانی خود دانست و افزود: انجام امور محوله به پشتوانه همدلی همه همکاران صورت گرفت.
در جلسه تودیع و معارفه سازمان جهاد کشاورزی فارس از زحمات مهرعلی درویشی مدیر حوزه ریاست، عادل راستی مدیر امور برنامه و بودجه، احسان جمال‌آبادی و محمودرضا زمانی کارشناسان حوزه ریاست این سازمان که به افتخار بازنشستگی نائل شدند، تجلیل شد و عبدالرحیم پیشکار به عنوان مدیر جدید حوزه ریاست سازمان و  محمد رضا خالقی پور به عنوان سرپرست  مدیریت امور برنامه و بودجه سازمان معرفی شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی