[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

منشأ بسیاری از فسادها تزلزل در دین‌داری ماست، روزنامه شیراز نوین

در مراسم تودیع و معارفه مدیریت حفاظت و اطلاعات دادگستری استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با اشاره به تلاش دشمنان اسلام ایادی آن در  فضای مجازی به توهین و اهانت به مقدسات از سوی یکی از نشریات اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان هرطور که می‎توانند به مقدسات ضربه می‌زنند و در همین ایام محرم در صفحات روزنامه‎ای به طور مستقیم و غیرمستقیم و به‌طور هدفمند این کار را انجام  داده و به مقدسات توهین می‎‎کنند.
وی با اشاره به این که به سادگی نباید از کنار برخی از منکراتی که می‎بینیم بگذریم تصریح کرد: منشأ بسیاری از فسادها تزلزل در دین‌داری ما است چرا که آرام آرام لقمه‌های حرام، فساد، گرانفروشی، خوردن اموال بیت‎المال، منفعت‎طلبی و حرص و آز باعث فسادهای وسیع‎تری در سطح جامعه می‎شود.
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در ادامه این نشست هدف از قیام حضرت اباعبداله الحسین (ع) را عمل به واجبات و مستحبات و احکام الهی دانست و گفت: امیدوارم که خداوند متعال به همه ما توفیق دهد تا این درس‎های عاشورایی را با شور و شعور حسینی در عمل اجرا نمائیم. حجت الاسلام والمسلمین خطیب گفت: دشمن از هر ابزاری درصدد تضعیف دین و دین‌داری و انقلاب اسلامی ‌ایران است و افزود: دشمن تمام اقدامات و تلاش خود را در این راستا مانند جنگ با ایمان، جنگ با شهادت، جنگ با انقلاب اسلامی ‌به کار گرفته است.
 حجت الاسلام والمسلمین خطیب‎ در بخش دیگری از سخنان خود در جمع مسئولان قضایی و امنیتی و اطلاعاتی استان فارس با اشاره به این که برای پیشبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌هر فردی به سهم خود  وظیفه‎ای دارد گفت: یکی از وظایف مهم در این نظام مقدس بر عهده مجموعه قضایی است و بر عهده  قضات و کارکنان مجموعه قضایی است تا با تمام توان در جهت ایجاد عدالت و ایجاد فضای عدالت خواهی جامعه و رضایت‎مندی مردم جامعه تلاش کنند. وی گفت: بر همه جامعه قضات و کارمندان مجموعه قضایی به ویژه رؤسا و دادستان‎ها لازم است تا با جنبه نظارت همگانی در جهت صیانت از خود و دستگاه قضایی اهتمام نمائیم. وی  در جمع رؤسا و دادستان‎های حوزه‎های قضایی استان فارس و جامعه اطلاعاتی استان در این نشست تصریح کرد: باید به نحوی در جهت نظارت همگانی حرکت کنیم تا بتواند نظارت همگانی اثرگذاری خود را داشته باشد و از دکتر القاصی رئیس کل دادگستری استان فارس، واحد نظارت و ارزشیابی قضات استان و حفاظت و اطلاعات دادگستری استان فارس  به لحاظ پیشرو بودن مجموعه قضایی استان فارس در میان استان‎های کشور در مبارزه با فساد قدردانی کرد.
در پایان مراسم حجت الاسلام والمسلمین خطیب رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه ضمن تقدیر از تلاش‎های‎ آقای علی صالحی مدیریت سابق حفاظت و اطلاعات دادگستری فارس طی حکمی‌ آقای‎ ربیع‎الله قربانی را به این سمت منصوب نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی