[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

نظر من به تجمعات دانشجویی مثبت است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایسنا، استاندار فارس خواستار فعال شدن مکانیزیم سوت زنی از سوی دانشجویان شد و خطاب به دانشجویان گفت: آزاد فکر کنید، اما در دام دشمنان نیفتید؛ چراکه کسی جز شما نمی‌تواند این کشور را آباد کند. دکتر محمدهادی ایمانیه عصر چهارشنبه ۱۶ آذر در آیین روز دانشجو که به میزبانی دانشگاه شیراز و با حضور دانشجویان دانشگاه‌های فارس برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و بزرگداشت مقام دانشجو بیان کرد: زمانی که بنده رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودم، دوره‌ای راه‌اندازی کرده بودیم و پیش از آغاز آموزش‌، با دانشجویان به مباحث غیرپزشکی می‌پرداختیم؛ به نظر می‌رسد جوانان ما احتیاج به یک تحول با مطالعه کتاب دارند؛ به ویژه تاریخ این سرزمین که درس‌های فراوانی دارد.
او با بیان اینکه حق دانشجویان است که محترمانه و مؤدبانه انتقاد کنند، افزود: بنده همیشه در گروه نظارت سه نفره بر فعالیت دانشجویی و تجمعات، نظری 
مثبت داده‌ام. استاندار فارس تأکید کرد: اگر کرسی‌های آزاداندیشی راه‌اندازی شده بود، امروز صحبت کردن برای برخی به حالت انفجاری نبود تا با هر کلام و ادبیاتی مطالبات خود را بیان کنند. اگرچه رهبر معظم انقلاب بارها بر راه‌اندازی این کرسی‌ها تأکید کرده‌اند، اما متأسفانه دنبال نشد. استاندار فارس افزود: مقرر شده که پنجشنبه‌های آخر هر ماه، میز خدمت دانشجویی ویژه جوانان و دانشجویان با حضور مدیران برگزار شود. ایمانیه اضافه کرد: تلاش کرده‌ایم در برخی از شوراهای استان، از دانشجویان دعوت کنیم، اما قبول دارم که در برخی شوراها آنچه بنده در این باره تصمیم گرفته بودم، مدیران اجرا نکردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی