[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

«نقاشی و لباس» به نفع کودکان آسیب‌دیده، روزنامه شیراز نوین

کودکان آسیب دیده (آسیب‌های اجتماعی) و کودکان معلول جسمی، بهانه‌ای شده تا عسل ستایش در گالری آبگینه در شیراز، نمایشگاه «نقاشی و لباس» را برپا کند.
به گزارش شیرازنوین به نقل پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، نمایشگاه «نقاشی و لباس» به نفع بیماران روحی و روانی، کودکان آسیب دیده (آسیب‌های اجتماعی) و کودکان معلول جسمی توسط عسل ستایش در گالری آبگینه در شیراز، بلوار چمران از ٨ تا ١٤ اسفند نودوپنج، برپا می‌شود.
این بانوی نقاش اهداف نمایشگاه یاد شده را احساس مفید بودن این کودکان برای جامعه و همچنین دیده شدن توانایی‌هایی که دارند و از بین بردن انزوا خود و خانواده هایشان بیان داشت و گفت: نقاشی های کشیده شده که درگیر هیچ نوع سبک و مکتبی نیست و با نگاه اول همه را به دوران کودکی دعوت می‌کند، اما تنها مختص خود آنهاست. آثار با مداد رنگی در قطع A٤ طراحی شده اند که آثار به فروش رسیده به نفع همان کودک آسیب دیده خواهد رسید.
او افزود: در طول نمایشگاه روانشناسان و کارشناسان محترم سازمان بهزیستی شیراز حضور دارند تا علاقه مندان و بازدیدکنندگان را با فکر و اندیشه‌ای که در پشت هر نقاشی وجود دارد، آشنا کنند.
عسل ستایش، لیسانس، نویسنده و طراح لباس است و کتاب «طراحان مد» توسط انتشارات نوید از وی چاپ شده. همچنین کتاب «عطر» نیز در دست چاپ دارد. وی ساخت دو مستند با موضوع صنایع دستی منسوخ شده فارس را در کارنامه هنری خود دارد که به زودی پخش از شبکه مستند را به همراه خواهد داشت. او سه نمایشگاه انفرادی لباس، طراحی لباس، چند فیلم کوتاه و مستند را نیز به عهده داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی