[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۳
  • دوره جدید

ضربه اطلاعاتی بزرگ به سرشبکه‌ها ، روزنامه شیراز نوین

وزارت اطلاعات از شناسایی و انهدام شبکه گسترده بین المللی توزیع مواد مخدر که از طریق به‌کارگیری اتباع بیگانه فعالیت و روزانه حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم محموله‌های مواد مخدر را در کشور پخش می‌کرد، خبر داد. به گزارش دریافتی شیرازنوین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) شبکه گسترده بین المللی توزیع مواد مخدر که از طریق به‌کارگیری اتباع بیگانه و با اتخاذ روش‌های حرفه ای در پوشش ناوگان حمل و نقل عمومی، مبادرت به انتقال محموله‌های کلان مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور به دیگر استان‌های عمقی می‌نمود، شناسایی و دستگیر شدند. بر اساس بررسی و رصد‌های فنی و اطلاعاتی صورت گرفته، مشخص شد که شبکه مذکور به طور میانگین روزانه حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم محموله‌های مواد مخدر را در کشور پخش نموده که ارزش ریالی تجمیعی مبالغ به دست آمده در طی سال‌های اخیر، به بیش از ۱۳۰هزار میلیارد ریال می‌رسد.
در همین راستا با دستور مقام قضایی، ۳۲ نفر از عناصر اصلی شبکه بازداشت و ۱۰۵۴ حساب بانکی متعلق به اعضای شبکه مسدود گردید و علاوه بر آن حجم کلانی از اموال و دارایی متعلق به این شبکه شناسایی و توقیف شده است.
وزارت اطلاعات در مسیر مبارزه با مفاسد اقتصادی هیچ اغماضی نسبت به اعمال مجرمانه سوداگران نخواهد داشت و با رصد هوشمند معاملات و مراودات اقتصادی هرگونه سودجویی و فساد اقتصادی را شناسایی و با آن قاطعانه برخورد خواهد نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی