[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

توزیع نفت سفید در مناطق محروم لارستان ، روزنامه شیراز نوین

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان لارستان گفت: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس به مناطقی از این شهرستان که از امکانات گاز طبیعی برخوردار نیستند به ویژه روستاهای محروم و دوردست، به موقع اقدام به توزیع نفت سفید مخصوصاً در فصل زمستان کند.
به گزارش ایرنا جلیل حسنی، دوشنبه در دیدار با مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس بیان داشت: همچنین انتظار داریم که تخصیص نفت سفید به منازل واقع شده در بافت فرسوده و تاریخی شهر لار که به دلایل مشکلات فنی، امکان واگذاری انشعاب گاز به این مناطق مقدور نیست با اهتمام بیشتری انجام شود. وی افزود: تأمین نفت سفید برای مساجد، حسینیه‌ها و تکایا، مدارس، تأمین سوخت مورد نیاز کشاورزان، دامداران، باغداران، عشایر و افراد ساکن در واحدهای فاقد کالا برگ از جمله خواسته‌های ما از این شرکت است. حسنی ادامه داد: با توجه به اینکه لارستان با برخورداری از هشت شهر و 6 بخش، وسیع‌ترین شهرستان استان فارس است، باید به مواردی همچون، تهیه امکانات و تجهیزات برای شرکت نفت این شهرستان، تأمین سوخت بیشتر برای جایگاه‌های سوختگیری، مبارزه جدی‌تر با قاچاق سوخت، قاعده‌مند کردن نحوه سوخت رسانی و نظارت بیشتر بر جایگاه‌های عرضه سوخت، صورت گیرد. 
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس هم در این دیدار با بیان اینکه پیگیری‌ها لازم را در ارتباط با موارد مطرح شده انجام خواهیم داد، اظهار داشت: در زمینه مبارزه جدی تر با قاچاق سوخت در شهرستان لارستان بی‌شک با همکاری فرماندهی انتظامی ‌این شهرستان این امر محقق خواهد شد. امیر بنی کریمی‌ در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این شرکت آماده خدمات رسانی مطلوب و شایسته به مردم استان فارس در فصول سرد سال است و از همه مردم به ویژه واحدهای تولیدی و صنعتی درخواست می‌کنیم ضمن استفاده از گاز طبیعی در مصرف آن نیز صرفه‌جویی کنند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی