[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

هم خودشان بد هستند؛ هم تیمشان، روزنامه شیراز نوین

دو بازیکن ایرانی در این فصل نمایش خوبی نداشته‌اند و حالا در آستانه جدایی از تیمهایشان قرار دارند.
وضعیت برخی از لژیونرهای ایرانی در این روزها اصلاً جالب توجه نیست. آنها مورد خشم هوادارانشان و همچنین کادر فنی تیمشان هستند. با این حال در کنار مهدی طارمى ‌که در این ایام خشم هواداران تیمش را برانگیخته در لهستان و بلژیک هم اوضاع بهتر نیست.
تیم اسلاسک ووروسلاو در چارچوب هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر لهستان با نتیجه 2-0 به میزبان خود لخ پوزنان باخت و در رده سیزدهم جدول شازده تیمى ‌اکستراکلاسا قرار گرفت. فرشاد احمدزاده در این مسابقه اصلاً به میدان نرفت و برای تیمش بازی نکرد. عملکرد او به‌گونه‌ای بوده که سرمربی اسلاسک عنوان کرده این بازیکن باید در زمستان جدا شود و حضورش برای تیم سودی ندارد. این در‌حالی است که فرشاد وقتی به لهستان و این تیم سبزپوش ملحق شد امیدهای زیادی به او مى‌رفت و شماره 10‌تیم هم برایش کنار گذاشته شد.
در بلژیک هم اوضاع برای کاوه رضایی مناسب نیست. بازیکن گران‌قیمت تیم کلوب بروژ که در نقل و انتقالات ابتدای فصل از شارلروا به خدمت گرفته شد اصلاً نتوانست رضایت هواداران و سرمربی تیم را جلب کند. او روز به‌روز از ترکیب دور شد و مصدومیت بدهنگامش هم به این قضیه دامن زد. اوضاع به گونه‌ای پیش رفت که هواداران در نظرسنجی‌های مختلف خرید او را اشتباهی بزرگ بخوانند و سرمربی تیم هم عنوان کند در تیمهای بزرگی چون بروژ زمان زیادی برای بازی وجود ندارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی