[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

زهرا سروی: کیمیا به مسابقات جهانی نمى‌رسد، روزنامه شیراز نوین

زهرا سروی، نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: با توجه شرایط کیمیا علیزاده و عدم حضور او در انتخابی تیم ملی تکواندو امکان حضور او در مسابقات جهانی منچستر وجود نخواهد داشت.
زهرا سروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم‌، در خصوص برگزاری مسابقات تکواندو آزاد کشوری بانوان اظهار داشت: هدف ما از برگزاری مسابقات آزاد کشوری این بود تا فرصتی در اختیار ورزشکاران مدعی قرار بدهیم که در مسابقات قهرمانی کشور در قالب تیم استان خود حضور نداشتند. تفاوت این دوره از مسابقات با دوره‌های گذشته در این بود که تنها ورزشکارانی که در مسابقات قهرمانی کشور موفق به کسب مدال شدند از حضور در این مسابقات معاف بودند و سایر بازیکنان تیم ملی، دارنده مدال تورنمنت‌های مختلف و بازی‌های آسیایی باید در این مسابقات شرکت می‌کردند تا کارآیی خود را به کادرفنی تیم ملی نشان بدهند.
وی تصریح کرد: بر این اساس تمام اعضای تیم ملی در مسابقات اخیر در این رویداد حاضر شدند و همین مسئله باعث شد سطح فنی مسابقات با دوره‌های گذشته متفاوت باشد. همچنین در این مسابقات چند بازیکن نوجوان خوب نیز حضور داشتند که عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند. امیدوارم در ادامه راه و تا اواخر آذرماه نیز با برگزاری مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی، نفرات منتخب و دعوت شده به اردوی تیم ملی را مشخص کنیم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در‌خصوص این‌که احتمال تغییر دستیاران مهرو کمرانی در کادرفنی تیم ملی تکواندو وجود خواهد داشت گفت: طی جلسه‌ای که من و کمرانی با ریاست فدراسیون تکواندو داشتیم، سرمربی تیم ملی بانوان علاقمند بود از حضور ریحانه فولادی که طی سالیان اخیر مسابقات لیگ با تیم کن به مقام قهرمانی رسیده است، همچنان در کنار خود استفاده کند. در حال حاضر برای انتخاب یک مربی دیگر نیز در حال بررسی شرایط هستیم اما هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیدیم.
سروی در‌خصوص شرایط کیمیا علیزاده و حضور این تکواندوکار در مسابقات قهرمانی جهان عنوان کرد: با توجه به شرایط کیمیا علیزاده امکان حضور او در انتخابی تیم ملی وجود ندارد و ما نیز هیچ عجله‌ای برای بازگشت او نداریم. برای ما سلامتی کیمیا علیزاده مهم‌تر از هر چیزی است و اگر قرار است او به عرصه قهرمانی بازگردد با سلامت کامل این کار را انجام بدهد. هر زمان که پزشک جراح و فیزیوتراپ کیمیا علیزاده نامه کتبی برای بازگشت او به میادین ارائه کند حضور او بلامانع خواهد بود.
وی در پاسخ به این سؤال که اگر کیمیا علیزاده برای حضور در مسابقات جهانی تمایل داشته باشد امکان حضور او در ترکیب تیم ملی وجود خواهد داشت گفت: اصلاً چنین چیزی نخواهد بود و قطعاً برای بازگشت کیمیا نظر پزشک و فیزیوتراپ کیمیا مهم است. با توجه شرایط کیمیا و عدم حضور او در انتخابی تیم ملی تکواندو امکان حضور او درمسابقات جهانی منچستر وجود نخواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی