[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

نمی‌دانم ملاک منتقدان از طرح بعضی نقدها چیست، روزنامه شیراز نوین

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ۴۰روز زمان خوبی برای ارزیابی عملکرد وزیر یک وزارتخانه وسیع مثل وزارت صمت نیست.
مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با تأکید بر اینکه اولویت همه دستگاه‌ها و سازمان‌های اقتصادی بازبینی شرایط کشور برای کم‌اثر کردن تحریم‌های یک‌جانبه امریکا علیه نظام جمهوری اسلامی است، گفت: اینکه همه توجه و توقعمان را به سمت یک وزارتخانه مشخص مثل وزارت صمت ببریم، درست نیست؛ چراکه دور زدن تحریم‌‌‌ها فقط متوجه یک وزیر نیست و عزم ملی می‌‌خواهد. 
وی با اشاره به نقدهای پراکنده‌ای که از عملکرد و سبک مدیریتی وزرای جدید دولت مطرح می‌‌‌شود، اظهار داشت: حضور وزرای جدید هنوز به دو ماه هم نمی‌رسد و من نمی‌دانم ملاک منتقدان از طرح بعضی نقدها چیست.
نماینده تبریز در مچلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نقد منصافانه و دلسوزانه قطعاً راه‌گشاست؛ اما ابزار و لوازمی هم دارد، تصریح کرد: انصافاً ۴۰روز زمان خوبی برای ارزیابی عملکرد وزیر یک وزارتخانه وسیع مثل وزارت صمت نیست.
پزشکیان با اشاره به اقدامات وزرا خاطرنشان کرد: می‌دانم که مثلاً وزیر صمت در حال بازبینی و تهیه گزارش از عملکرد همه بخش‌های وزارتخانه بزرگ صمت است. لذا معتقدم باید فرصت داد تا شناختش از این وزارتخانه مهم اقتصادی را کامل کند و با شناختی کامل ابزارها و سبک مدیریتی‌اش را به کار بگیرد.
وی ادامه داد: از سوی دیگر، بازنگری سیستم فعالیت وزارت صمت و سازمان‌های تابع آن به دلیل اثرات تحریم‌های جدید امریکا اصل مهمی است که از سوی رحمانی در وزارت صمت به شدت در حال پیگیری است و ما در این مسیر باید او را همراهی کنیم.
نایب‌رئیس مجلس افزود: با توجه به توان و تجارب مدیریتی رحمانی و برنامه‌اش برای واگذاری برخی اختیارات وزیر صمت به استان‌ها و دیگر سازمان‌‌‌ها باید منتظر اتفاقات خوبی در حوزه عملکرد این وزارتخانه باشیم. هرچند باید دید استان‌ها و دیگر سازمان‌ها چه همکاری با وزارت صمت خواهند داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی