[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

کمک میلیاردی خیرین به ایتام فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در این استان، ظرف 9 ماه امسال، 346 میلیارد ریال به یتیمان و فرزندان خانوارهای نیازمند کمک کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال 96 بیانگر 28 درصد افزایش است.
به گزارش ایرنا محمد بذرافشان، دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: هم‌اینک 93 هزار و 123حامی‌ نیکوکار در استان فارس از فرزندان معنوی خود حمایت می‌کنند.
وی بیان کرد: این حامیان نیک‌اندیش در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در مجموع از 24 هزار و 549 نفر در این استان حمایت می‌کنند که از این تعداد، 10 هزار و 744 نفر از یتیمان و مابقی از محسنین هستند. 
بذرافشان ادامه داد: طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند.
به گفته وی، در مدت یاده شده در قالب طرح محسنین، حامیان آنها 128میلیارد و 482 میلیون و 237 هزار ریال و حامیان ایتام 217 میلیارد و 408میلیون و 294 هزار ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
بذرافشان افزود: میانگین سرانه دریافتی فرزندان طرح اکرام در 9 ماه سال 97 نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته، 30درصد افزایش داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی