[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

راه‌اندازی مؤسسه خیریه بیمارستانی ، روزنامه شیراز نوین

در پی هماهنگی اداره خیرین معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با مسئولان بیمارستان، نشست راه‌اندازی مؤسسه خیریه بیمارستان با حضور معاون اجتماعی، رئیس بیمارستان و هیئت مؤسس در دفتر مدیریت بیمارستان شهید فقیهی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون اجتماعی دانشگاه گفت: مشارکت مردم و نیکوکاران در اداره راهبردی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی در قالب مؤسسات خیریه و پشتیبان این مراکز، از جمله طرح‌ها و برنامه‌هایی است که از سوی اداره خیرین و مؤسسات خیریه معاونت اجتماعی انجام می‌شود.
«کرامت الله افراشی» افزود: این مؤسسات با هدف حمایت و کاستن رنج بیماران نیازمند در تأمین هزینه‌های دارویی و درمان که توان پرداخت هزینه بیماری حتی با تعرفه دولتی را ندارند راه اندازی می‌شود؛ در این مؤسسه مددکار اجتماعی نقش دبیر مؤسسه خیریه را دارد که مرجع تشخیص بیماران نیازمند، شیوه نامه‌های مددکاری و بانک اطلاعاتی معتبر است.
دکتر «علی اکبری» رئیس بیمارستان شهید دکتر فقیهی نیز در این نشست با ارائه گزارش از وضعیت بیمارستان، از اعتبار ۶ میلیارد ریالی برای تخفیف به بیماران نیازمند در شش ماهه نخست سال خبر داد و تشکیل این مؤسسه خیریه را عاملی برای سرعت بخشیدن و کیفیت خدمات درمانی در بیمارستان دانست. این نشست با حضور «کرامت الله افراشی» معاون اجتماعی، دکتر «علی اکبری» رئیس بیمارستان شهید دکتر فقیهی، «حسن غیاثی» مدیر بیمارستان، «داریوش بوستانی» مدیر مشارکت‌های مردمی‌معاونت اجتماعی، «هادی اکبری» رئیس اداره خیرین مؤسسات خیریه معاونت اجتماعی، «رنجبر» مددکار اجتماعی و جمعی از نیک اندیشان برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی