[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

انعکاس دستاوردها ضرورت دارد ، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام امیری آتشانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور، زمانی مدیرکل بنیاد مسکن فارس، معاونین استان و مدیران شهرستان‌ها، آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن فارس برگزار شد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، در این مراسم از خدمات و فعالیت‌های حاج آقا شیخ محمدحسن مرادی در طول مدت خدمت در این نهاد  تقدیر و تشکر به عمل آمد و حجت الاسلام سید علی نجفی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن این استان معرفی و منصوب گردید.
 در این جلسه که حجت الاسلام روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور از طریق ویدئوکنفرانس حضور یافت، بر لزوم اجرای دقیق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در بنیاد مسکن و تلاش برای خانه دار شدن اقشار محروم و نیازمند تأکید گردید.
حجت الاسلام روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور در این مراسم در سخنانی از طریق ویدئوکنفرانس اهم وظایف دفتر نمایندگی ولی فقیه را برشمرد و اظهار داشت: مراقبت و نظارت بر فعالیت‌های بنیاد مسکن به طور کلی اعم از جذب و گزینش و به‌کارگیری نیروهای انسانی و فعالیت‌های اجرایی، عمرانی، مطالعاتی و رفتار کارگزاران و مدیران کلیه بخش‌ها از حیث موازین شرعی و اخلاقی و اسلامی موضوعی است که باید دفتر پیگیری کند.
 در این نشست حجت الاسلام محمدحسن مرادی نماینده پیشین ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان فارس نیز با تقدیر از همراهی مدیرکل و همه معاونان و کارکنان بنیاد مسکن اظهار داشت: روحانیون باید در امر مسکن محرومین و آسیب‌دیدگان از بلایای طبیعی نقش مؤثر داشته باشند. بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است که ویژگی‌ها و مختصاتی دارد و باید در آن روحیه جهادی و ایثار حاکم باشد. 
حجت الاسلام سید علی نجفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس هم با تقدیر از همراهی مدیرکل و معاونان و مدیران بنیاد مسکن در سخنانی اظهار داشت: یکی از کارکردهای  مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه هدایـت، نظارت و حمـایت از مجمـوعه اقدامـات بنیاد مسکن و انجام کارهای تبلیغی است. کارهای بزرگی در بنیاد مسکن انجام شده که خیلی به انعکاس عملکردمان در بیرون نپرداخته ایم و باید به آن پرداخته شود.
وی افزود: هدایت عمومی و حمایت از سیاست‌ها و وظایف تخصصی بنیاد مسکن، فرهنگ سازی و انجام امور تبلیغی، ترویج معارف اسلامی در بیـن مدیران، کارکنان و خانواده بنیاد مسکن در زمینه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی از دیگر وظایف مؤثری است که می‌تواند به پیشبرد اهداف این نهاد مقدس کمک کند. وی خاطرنشان کرد: من از همکاران تقاضا دارم تا نسبت به عملکرد بنیاد مسکن مطلع باشند تا بتوانیم بنیاد را به درستی معرفی کنیم.
مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس نیز با تقدیر از خدمات شیخ محمدحسن مرادی در سال‌های خدمت در بنیاد مسکن اظهار داشت: حضور در شورای معاونین استان و تعامل مناسب با مدیران به منظور تحقق اهداف و برنامه‌ها و پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی پروژه‌ها و اجرای بهینه طرح‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمله سرفصل‌های مسئولیت نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن است و استان فارس در سال‌های مختلف در این عرصه پیشتاز بوده است.
عطاءالله زمانی یادآور شد: اهتمام و برنامه ریزی مناسب جهت تقویت حساب 100 امام(ره) و تشویق و ترغیب خیرین مسکن‌ساز از طریق واحدهای بنیاد استان در جهت خدمت‌رسانی به محرومان و تعامل مستمر و مناسب با مسئولان واحدهای ستادی و پیگیری مطالبات و درخواست‌های پرسنلی و مردمی در چهارچوب مقررات و دستورالعمل‌ها نیز از جمله دیگر وظایفی است که باید پیگیری شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی