[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

سلامت اداری اعتماد عمومی ‌را به‌دنبال دارد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: استاندار فارس مردم را مهمترین سرمایه‌های نظام دانست و با تأکید بر اینکه شکل‌گیری مردم‌سالاری دینی در کشور مرهون اعتماد مردم به نظام است، خاطرنشان کرد: افزایش سلامت اداری سبب افزایش اعتماد عمومی ‌مردم و کاهش بسترهای عدم اعتماد می‌شود.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی‌ در بازدید از سازمان بازرسی استان فارس مجموعه بازرسی را چشم و گوش مدیریت استان و راهگشا در زمینه ایجاد سلامت اداری دانست و افزود: نتیجه فعالیت‌های این مجموعه محقق شدن انتظارات مردم است.
 نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه فعالیت مجموعه بازرسی منجر به سلامت اداری می‌شود، عنوان کرد: بعضی اشکالات در این سیستم دغدغه‌هایی برای مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و سایر مسئولان کشور ایجاد کرده و رفع این مشکلات به مطالبه مردمی ‌نیز تبدیل شده است.
 استاندار فارس مردم را مهمترین سرمایه‌های نظام دانست و  با تأکید بر اینکه شکل‌گیری مردم‌سالاری دینی در کشور مرهون اعتماد مردم به نظام است، خاطرنشان کرد: افزایش سلامت اداری سبب افزایش اعتماد عمومی ‌مردم و کاهش بسترهای عدم اعتماد می‌شود.
وی شفاف‌سازی، تقویت دولت الکترونیک و افزایش نظارت‌های عمومی ‌را از راهکارهای افزایش اعتماد عمومی‌ برشمرد و تصریح کرد: اگر فرایند نظارت عمومی ‌تسهیل شود بسیاری از اشکالات سیستم اداری نیز رفع خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی