[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

برگزاری جلسه شورای آموزش‌وپرورش بخش جویم، روزنامه شیراز نوین

خبرنگار_آرزو جهان‌پیما
اولین جلسه شورای آموزش پرورش بخش جویم در سال ۹۸ با موضوع گزارش عملکرد و بزرگداشت هفته معلم به ریاست بخشدار در محل سالن جلسات اداره آموزش و پرورش جویم برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بخش جویم، جلسه شورای آموزش و پرورش بخش با حضور بخشدار، مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
داود شفیعی، بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش بخش جویم بیان داشت: این نهاد زیربنای توسعه کشور را می‌سازد و با مشارکت مردم و مسئولین می‌تواند در پیشرفت تعلیم و تربیت مؤثر واقع شود و امیدوارم در هفته معلم نیز به نحو احسن و با برگزاری مراسمی در خور معلمان از زحمات و خدمات این عزیزان تقدیر شود.
در ادامه، حسین زمانی ریاست آموزش و پرورش بخش جویم نیز با اشاره به سال رونق تولید افزود: امیدواریم با همکاری دولت و تمام نهادها مشکلات اقتصادی مردم بهبود یابد و بر خود لازم می‌دانیم اقدامات نابخردانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم نماییم.
ایشان سپس ضمن ارائه گزارش عملکرد این نهاد تصریح نمود: جلسه شورای آموزش و پرورش فرصت خوبی برای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و نظارت بر فعالیت‌ها و امکاناتی است که برای تعلیم و تربیت مورد نیاز است و به یقین پیشرفت هر جامعه به تعداد معلمان آن کشور است. پس بایستی در هفته بزرگداشت مقام معلم بتوانیم ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی فرهنگیان، بر لزوم تدارک برنامه‌های درخور این قشر زحمت‌کش تمام تلاش خود را به کار گیریم.
در پایان، مواردی جهت بزرگداشت هفته معلم از جمله نواختن زنگ سپاس در مدارس، حضور مسئولان بخش در مدارس و تبریک روز معلم، حضور مدیریت و کارکنان اداری در مدارس، برگزاری مراسم تقدیر از معلمان، عیادت از فرهنگیان بیمار، برگزاری مسابقه ورزشی، سخنرانی ریاست اداره در مصلی نماز جمعه، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران فرهنگی، برگزاری مراسم پیاده‌روی فرهنگیان، صدور تقدیرنامه مشترک فرماندار و رئیس اداره، تهیه و نصب بنر تبریک هفته معلم در سطح شهر، برگزاری مراسم تقدیر از معلمان در روستاهای سطح بخش توسط دهیاران و شوراها و تهیه کلیپ از خاطرات ماندگار فرهنگیان ارائه و حاضران نیز نظرات خود را مطرح نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی