[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۷
  • دوره جدید

پاسخ‌گوی مردم باشید ، روزنامه شیراز نوین

دکتر محمدهادی ایمانیه خطاب‌ به مسئولان استان گفت: ارتباط مستقیم با مردم بسیار برکت دارد؛ چیزی مشابه آن سراغ نداریم. از ارتباط مناسب با زیرمجموعه خودتان هم غافل نشوید. بیشتر از قبل در امور مردم وقت بگذارید؛ چراکه باید پاسخ‌گوی خود و خدا باشید.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در همایش هم اندیشی فرمانداران و مسئولان استان که با همکاری مدرسه حکمرانی شهید بهشتی در شیراز برگزار شد، اظهار داشت: فرصتی که خداوند به منظور خدمت به عیال‌الله به ما داده است را قدر بدانیم.
استاندار فارس با اشاره به نامه پربار و پرمعنای امیرالمؤمنین(ع) به مالک اشتر، گفت: برای حکمرانی، حکومت و نظام داری بهترین منشور حکومتی دنیا در اختیار ماست؛ که همان نامه امیرالمؤمنین(ع) به مالک اشتر است. این فرمایش را مکرراً مطالعه کنید؛ نه صرفاً برای خواندن، بلکه برای اجرا و عمل کردن.
وی ارتباط مستقیم با مردم را دومین توصیه خود به مسئولان استان عنوان کرد و افزود: ارتباط مستقیم با مردم بسیار برکت دارد؛ چیزی مشابه آن سراغ نداریم. از ارتباط مناسب با زیرمجموعه خودتان هم غافل نشوید. بیشتر از قبل در امور مردم وقت بگذارید؛ چراکه باید پاسخ‌گوی خود و خدا باشید.
دکتر ایمانیه استفاده از تجربه‌های دیگران در حوزه‌های مختلف را به عنوان سومین توصیه به مدیران ارشد استان بیان کرد و اظهار داشت: استفاده از تجربه دیگران و مشورت گرفتن از آنها بسیار سفارش شده است. مشاهده می‌کنیم که خداوند متعال به پیامبر اکرم(ص) که اشرف مخلوقات است نیز سفارش به مشورت می‌کند.
نماینده عالی دولت در فارس با گلایه از اینکه برخی فعالیت‌ها صرفاً به تشریفات محدود و در نهایت بایگانی می‌شود، افزود: استفاده از آخرین اطلاعات علمی دنیا، تجربه‌پذیری و بومی‌سازی سه ضلع مهم و مؤثر در جهت پیشبرد اهداف و خدمت‌رسانی شایسته و در شأن 
مردم است. وی با اشاره به اینکه می‌بایست مطالب و مواردی را برنامه‌ریزی و تصویب کنید که قابلیت اجرایی با شرایط استان را داشته باشد، اظهار کرد: شیراز و فارس در حکمرانی اسلامی، همچون بسیاری از موارد باید 
پیشتاز باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی