[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

برگزاری ورزش‌های رزمی در منطقه آزاد کیش، روزنامه شیراز نوین

دبیرکل بوکس و شطرنج جهان گفت: طی حکمی ‌در بیست‌وهشتم آبان‌ماه سال جاری با حفظ سمت‌های دبیرکل فدراسیون بوکس و شطرنج جهان و رئیس کنفدراسیون بوکس شطرنج آسیا از سوی احمد پاک‌نهاد رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی ‌منطقه آزاد کیش به عنوان نایب رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی ‌منصوب شدم. فریدون پویا در رابطه با اهداف انجمن‌های ورزش‌های رزمی ‌در منطقه آزاد کیش خاطر نشان کرد: به دلیل موقعیت و ظرفیت‌های ویژه‌ای که در این منطقه وجود دارد تصمیم گرفته شد مسابقات بین‌المللی  به خصوص بوکس و شطرنج به‌صورت مطلوب و به‌صورت انتخابی از بهترین‌ها برگزار شود. وی در پاسخ به سؤالی در مورد جایگاه هیئت  انجمن‌های ورزش‌های رزمی ‌استان فارس تصریح کرد: ضعف در انجام کارهای تیمی ‌و گروهی یکی از مشکلات جدی ورزش استان بوده و انتظار ما از همه مسئولان و اهل ورزش این است که از اختلافات نابه‌جا دوری کنند، وقتی کارها به صورت تیمی ‌پیش نمی‌رود، دقیقاً این مهم زمانی اتفاق می‌افتد که همه به دنبال رسیدن به منافع شخصی خود هستند، این در حالی است که فارس در رشته‌های رزمی ‌در گذشته از جایگاه خوبی برخوردار بود. به عنوان مدرس بوکس و شطرنج جهان و مدرس داوری، مربیگری فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی ‌باید  برای ارتقاء ورزش‌های رزمی‌ از افرادی استفاده شود که علاوه بر تجربه،  تخصص و کسانی که در جهان  در این رشته‌ها دارای مسئولیت و صاحبنظر باشند  استفاده شود که تا کنون شاهد چنین اتفاق مهمی ‌در استان فارس نبوده‌ایم که جای تأسف بسیاری است.
پویا در مورد اینکه آیا رئیس اداره ورزش جوانان شیراز تمایل به همکاری با شما را دارد، یا خیر،  بیان داشت: سکاندار ورزش و جوانان شیراز طی مکاتبه‌ای که انجام داده، بنده را  به عنوان رئیس هیئت  ورزش رزمی ‌شیراز معرفی کردند و بعد از انجام کلیه روند مربوط به امورات حراست،  هیئت رزمی‌ استان متأسفانه  هنوز پاسخ نامه را نداده است. 
وی با اشاره به اینکه آیا بی مهری از سوی مسئولان ورزشی استان فارس موجب دلتنگی شما را فراهم کرده است، افزود: به عنوان کسی که متولد و بومی ‌شیراز هستم و نیز در فدراسیون ورزش‌های رزمی ‌سمت داشته و در مجموعه ملی و بین‌المللی فعالیت دارم، چگونه است که در هیئت‌ ورزش‌های رزمی‌ و اداره ورزش و جوانان  از پتانسیل افرادی امثال ما استفاده نمی‌شود. رئیس و بنیان‌گذار بوکس و شطرنج جمهوری اسلامی ‌ابراز داشت: در مورد ورزش‌های رزمی،  امام جمعه شیراز بارها بر اهمیت و توجه به این ورزش تأکید کردند که از آنجا كه ورزش مورد علاقه مردم به ويژه جوانان است بايد تلاش كرد درحوزه ورزش الگوهای خوبی به جامعه معرفی شوند. پویا در پایان به پاس اعتماد و انتصاب وی در این جمع مهیج رزمی ‌از احمد پاک نهاد رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی ‌منطقه آزاد کیش تشکر و قدردانی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی