[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

آغاز عملیات بهسازی محور قیر- هنگام، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی فارس در مراسم آغاز عملیات بهسازی محور قیر - هنگام گفت: برای این پروژه 15میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و قصد داریم تا پایان سال جاری آن را به اتمام برسانیم.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی فارس، فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس در مراسم آغاز عملیات بهسازی محور قیر - هنگام افزود: در منطقه هنگام دو رودخانه داریم که در فصل بارنگی دائماً باعث مشکل در تردد بودند و حتی در بارندگی‌های  معمولی هم مشکل ایجاد می‌کردند. با پیگیری‌های سردار کرمپور، نماینده محترم مردم شهرستان قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی و همچنین پیگیری‌های اداره کل راه و شهرسازی فارس با اعتباری که توسط شرکت نفت ابلاغ گردیده است، تصمیم گرفته شد با احداث پل این مشکل برای همیشه برطرف گردد.
وی افزود: با مطالعاتی انجام دادیم، مقرر گردید 5دهانه پل 6متری روی آبنمای اول و 4دهانه پل 3متری روی آبنمای دوم احداث گردد که جمعاً 15میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است و زمان معین شده برای انجام این پروژه نیز 14ماه است. 
تکاور در حاشیه این مراسم همچنین اذعان داشت: یک محور فوق‌العاده مهم نیز در این منطقه با مشارکت شرکت نفت در دست احداث داریم که راه ارتباطی غرب به شرق استان خواهد بود و در احمدآباد دیرم به جاده عسلویه متصل خواهد شد. این محور به طول 63کیلومتر است و از 30درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است که تاکنون 20میلیارد ریال اعتبار برای آن هزینه گردیده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی