[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

آرای کمیته انضباطی درخصوص بازی جنجالی پرسپولیس ، روزنامه شیراز نوین

فارس/ دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس تهران در هفته ششم لیگ برتر برگزار و از سوی مهران حسنوند، مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجد سلیمان با تخلفاتی مبنی بر نقض اصول رفتار جوانمردانه و مقررات بازی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. عماد مهاجری، مربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل نقض اصول رفتار جوانمردانه و مقررات بازی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
هدایت یزدی، مدیرعامل تیم نفت مسجد سلیمان به‌خاطر بدرفتاری در قبال مقام رسمی و غیر رسمی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل پرتاب بطری آب سمت کمک داور از سوی تماشاگرانش به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
فراز اجاقی، ماساژور تیم پرسپولیس به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
افشین پیروانی، سرپرست تیم پرسپولیس به دلیل رفتار غیرورزشی به توبیخ کتبی محکوم شد. باشگاه نفت مسجد سلیمان به دلیل پرتاب بطری و سنگ به داور منجر به توقف بازی از سوی تماشاگران منتسب به پرداخت 510 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدید نظر است.
*دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی محمد عسگری، مربی تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل جاری و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی