[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

باند مسافرکش‌نماها متلاشی شد، روزنامه شیراز نوین

سردار گودرزی: 50فقره سرقت به عنف 
در پرونده دو عضو این باند به چشم می‌خورد

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند دو نفره سارقان به عنف كه تحت پوشش مسافركش‌نما، اقدام به 50فقره سرقت از شهروندان كرده بودند در شیراز ‌خبر داد.
سردار احمدعلی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی شكایت تعدادی از خانم‌ها مبنی بر اینكه هنگامی كه به عنوان مسافر سوار خودرو شدیم، ناگهان سرنشین با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت طلاجات، موبایل، وجه نقد و... از ما می‌كرد كه شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور كار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
سردار گودرزی اظهار كرد: در بررسی‌های صورت گرفته، مشخص شد سارقان با دو سواری سمند و پژو 405 دارای آرم تاکسی كه پلاك‌های آن‌ها مسروقه و دست‌نویس بوده است تحت پوشش مسافرکش، افراد عبوری را سوار و در مکان‌های خلوت با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال آنان شامل گوشی تلفن همراه، وجه نقد، ساعت، انگشتر و عابربانک آنان می كنند.
فرمانده انتظامی استان افزود: در این راستا مأموران پلیس آگاهی پس از گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس و استفاده از منابع خبری موفق شدند دو سارق را شناسایی و دستگیر و آن‌ها را برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل كنند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینكه متهمان در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 50فقره سرقت به عنف اقرار كردند، بیان داشت: این سارقان مسافركش‌نما تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینكه تاكنون 40نفر از شكات شناسایی شده‌اند، به شهروندان توصیه كرد حتی‌الامكان برای جابه‌جایی از ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس، تاكسی و آژانس مسافربری استفاده كنند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی