[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۲
  • دوره جدید

تحویل خدمات زیربنایی تا ورودی شهرک‌های صنعتی، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از پایان مراحل اخذ استعلامات شهرک صنعتی صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی، در شهرستان سپیدان خبر داد و گفت: به زودی عملیات اجرایی طرح‌های عمرانی و زیرساختی در این شهرک صنعتی آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی‌ شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سپیدان که با حضور فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان سپیدان برگزار شد، افزود: شهرک صنایع دارویی و بهداشتی در محدوده‌ تنگ خیاره بیضا شهرستان سپیدان احداث می‌شود.
وی با بیان اینکه احداث این شهرک صنعتی به عنوان یکی از مصوبات هیئت دولت در دستور کار این شرکت قرار گرفت، گفت: مرحله نخست این شهرک صنعتی در زمینی به مساحت 180هکتار راه‌اندازی و بستر مناسبی برای استقرار صنایع مرتبط با دارویی و آرایشی و بهداشتی فراهم خواهد شد.
وی بر اجرای تعهدات دستگاه‌های اجرایی درخصوص تأمین زیرساخت‌ها تا ورودی شهرک صنعتی تأکید کرد و گفت: بر اساس قانون، دستگاه‌های اجرایی موظف به ارائه خدمات زیربنایی تا ورودی شهرک صنعتی هستند که امیدواریم این موضوع در کوتاه‌ترین زمان محقق شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس همچنین بر تأمین پایدار آب شهرک صنعتی سپیدان 3 تأکید کرد و گفت: در این زمینه در صورت مکان‌یابی، حفر و تجهیز چاه آب در دستور کار قرار خواهد گرفت. فتوحی همچنین بر اهتمام ویژه اداره راه و شهرسازی به منظور طراحی و اجرای مسیر جدید دسترسی شهرک صنعتی سپیدان 3 از بزرگراه سپیدان یاسوج تأکید کرد.
در این جلسه همچنین مشکلات یکی از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ملوسجان بررسی و رفع شد. همچنین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، با حضور در شهرک سپیدان 3 به بررسی طرح‌های زیرساختی این شهرک صنعتی پرداخت. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به اینکه شهرک صنعتی سپیدان3 آماده استقرار واحد‌های صنعتی می‌شود، از انعقاد 20قرارداد با متقاضیان برای ایجاد واحد‌های تولیدی و صنعتی خبر داد و گفت: این واحد‌ها به ساخت و ساز اقدام کرده اند.
وی تصریح کرد: شهرک صنعتی سپیدان3 ظرفیت استقرار 100واحد صنعتی با پیش‌بینی ایجاد اشتغال برای 500نفر را خواهد داشت.
در این بازدید که مدیران برخی دستگاه ‌های اجرایی نیز حضور داشتند، بر لزوم تعامل و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی به منظور توسعه زیرساخت‌ها و رفع مشکلات واحد‌های صنعتی تأکید شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی