[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

مسئولان شرایط جنگ اقتصادی را درک کنند، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: شرایط امروز کشور شرایط جنگ اقتصادی است و همه مسئولان باید این مهم را درک کنند.
به گزارش روابط عمومی‌ اتاق بازرگانی فارس، جمال رازقی رئیس اتاق بازرگانی فارس در انجمن صنایع غذایی استان با حضور مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و فعالان اقتصادی در بخش صنایع غذایی استان فارس بیان کرد: در شرایط جنگ نمی‌توان مانند شرایط باثبات برخورد شود؛ لذا امروز که تولید در شرایط حساسی قرار دارد نباید ظلم بیشتری به واحدهای تولیدی شود.
وی افزود: اقتصاد امروز کشور به گونه‌ای است که بخش تولید دچار بحران‌هایی است که کشور راه نجاتی جز توجه به بخش تولید و تحقق عملی رونق تولید ندارد.
رئیس اتاق بازرگانی فارس اظهار داشت: امروز تولیدکنندگان و صادرکنندگان ما دلسوزترین‌ها در کشور و نظام هستند؛ زیرا در میدان نبرد و مقابله با تحریم‌ها هستند.
رازقی اضافه کرد: انتظار فعالان بخش خصوصی از دستگاه‌های ناظر بر تولید این است با حفظ خط قرمز سلامت مردم، فضای بیشتری در اختیار واحدهای تولیدی قرار دهند و این امکان را بدهند که واحدهای تولیدی به تولید بیشتری بپردازند.
وی ادامه داد: تولید کننده و صادرکنندگان ما به لحاظ‌های مختلف در فشار و سختی هستند که همه مسئولان باید در جهت حفظ و سرپا نگه داشتن واحدهای تولیدی اقدام و همت لازم را داشته باشند.
مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی نیز گفت: تولید، مهم‌ترین چرخه است که در طول سال‌ها مورد بی‌توجهی زیادی قرار گرفته است که تلاش ما در جهت حفظ تولید و مراقبت از سلامت مردم است.
محمد مهدی رزمجویی افزود: حوزه نظارت بر سلامت یکی از بخش‌های پرچالش برای تصمیم‌گیری است و سخت‌ترین مشکل برای ما در حوزه نظارت بر سلامت، زیرساخت‌ها و نه عدم انطباق با صنعت است.
وی بیان کرد: نگاه ما حمایت از تولید استان است و در این زمینه تلاش‌های ما با رویکرد اصلاحی است. ما در استان فارس تلاش کردیم تعامل خوبی با بخش صنعت و واحدهای تولیدی داشته باشیم.
رزمجویی اظهار داشت: در راستای حمایت از بخش صنعت استان، کمیته ویژه‌ای با عنوان رونق تولید در دانشگاه علوم پزشکی شیراز راه‌اندازی شده است که در این کمیته، مسائل واحدهای تولیدی و صنعتی که مشکل یا محدود است را مطرح و دنبال می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی