[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۱
  • دوره جدید

«هری پاتر» با صدای بازیگر اسکاری منتشر می شود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: کتاب صوتی «هیولاهای خارق‌العاده و زیستگاه آن‌ها» با صدای «ادی ردمین»، بازیگر برنده اسکار به بازار می‌آید. «ادی ردمین» بازیگر ۳۵ساله برنده جایزه اسکار که در فیلم اقتباسی «هیولاهای خارق‌العاده و زیستگاه آن‌ها» نقش اصلی را ایفا کرده، راوی نسخه صوتی این رمان «جی.کی رولینگ» هم خواهد بود.
«هیولاهای خارق‌العاده» در اصل، نام کتابی است که «هری پاتر» و دوستانش از آن در مدرسه جادوگری «هاگوارتز» استفاده می‌کردند. «رولینگ» این کتاب را در سال ۲۰۰۱ به نگارش درآورد و به‌عنوان بخشی از دنیای «هری پاتر» روانه بازار کتاب کرد. اقتباس سینمایی آن هم سال گذشته روی پرده رفت.
این فیلم به قلم «جی.کی رولینگ»، نویسنده هفت‌گانه «هری پاتر» به نگارش درآمده و هزینه ساخت آن ۱۸۰میلیون دلار بوده است. «جی.کی رولینگ» از نگارش سه‌گانه «هیولاهای خارق‌العاده» به‌عنوان بازگشت دوباره به دنیای «هری پاتر» یاد کرده و گفته است: با وجود این‌که من به شما گفتم انتظار هیچ داستان جدیدی درباره «هری»، «رون» و «هرمیون» را نداشته باشید، می‌دانم افرادی این بخش از حرف‌هایم را حذف می‌کنند و آن را در شبکه‌های اجتماعی طوری منتشر می‌کنند تا شما را امیدوار کنند.
«ردمین» درباره روایت نسخه صوتی این کتاب گفت: پیش از این‌که در فیلم «هیولاها» بازی کنم، «دیوید ییتس» (کارگردان)‌ درباره کتاب صوتی با من صحبت کرده بود؛ اما تا زمانی که آن را با صدای بلند برای ضبط کتاب صوتی نخوانده بودم، نمی‌دانستم «رولینگ» چقدر شاعرانه و با زیرکی از اصوات و زبان استفاده کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی