[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

اعزام گروه‌های رصد ماه شوال در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در استان فارس از اعزام ۲۰‌گروه استهلال برای رصد و گزارش رویت هلال ماه شوال به نقاط مختلف استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت‌الاسلام حسین ملک‌مکان، یکشنبه دوازده خرداد به خبرنگاران گفت: گروه‌های بیستگانه رصد هلال ماه شوال، به ارتفاعات تعیین شده در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد اعزام شده‌اند و کار خود را از عصر دوشنبه سیزدهم خرداد آغاز خواهند کرد.
وی یادآور شد که گروه‌های رصد ماه شوال، به نقاط مرتفع شهرستان‌های شیراز، فسا، ارسنجان، بوانات، لارستان، لامرد در استان فارس و ارتفاعات منطقه سی‌سخت و کوه دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شده‌اند.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس با یادآوری اینکه میزان زکات فطره از سوی دفتر مقام معظم رهبری اعلام شده است، از اقامه نماز عید فطر در ۷۶‌نقطه از فارس خبر داد و گفت: نماز عید در شهرستان‌هایی که نماز جمعه برپا می‌شود به امامت امام جمعه و در سایر نقاط به امامت یکی از روحانیون مستقر اقامه می‌شود.
ملک‌مکان خاطرنشان کرد که نماز عید سعید فطر در سومین حرم اهل بیت(ع) با محوریت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) و به امامت تولیت آن آستان مقدس اقامه خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی