[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

مجید نامجومطلق: فرهاد تصمیم خوبی نگرفت، روزنامه شیراز نوین

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به اینکه کمیته فنی نقش تعیین کننده‌ای در عملکرد استقلال نداشت، دیگر عضو این کمیته نیستم. مجید نامجومطلق در پاسخ به این سوال که چرا از کمیته فنی استقلال خارج شدید، گفت: چیزی که مدنظر من بود صورت نگرفت. قرار بود هر اتفاقی بخواهد بیفتد، با کمیته فنی مشورت شود و اعضای کمیته در جریان امور قرار بگیرند، اما این اتفاق عملاً رخ نداد و من صلاح دیدم دیگر در کمیته نباشم. ولی امیدوارم دوستانی که در آنجا هستند موفق باشند. وی با اظهار نگرانی برای طرف‌داران استقلال گفت: هواداران حق دارند ناراحت باشند. آن‌ها نگران تیمشان هستند. چند سالی است که استقلال نتوانسته به قهرمانی دست پیدا کند؛ بنابراین آن‌ها انتظار دارند تیمشان در این فصل، هم در یارگیری و هم در انتخاب سرمربی جدید عملکرد خوبی داشته باشد. آن‌ها همیشه استقلال را در اوج می‌خواهند و وقتی این شرایط را می‌بینند، به شدت نگران شده و به هر طریقی می‌خواهند این نگرانی را به مدیران استقلال انتقال دهند. 
هافبک پیشین استقلال در خصوص قطعی شدن حضور استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال گفت: با توجه به اینکه او در اینترمیلان بوده حتی برای مدتی کوتاه نشان دهنده آن است که او می‌تواند مربی موفقی باشد. قطعاً توانایی‌های بالایی داشته که توانسته در اینتر کار کند و حالا هم قرار است به تیم بزرگی چون استقلال بپیوندد. بنابراین باشگاه باید تمام امکانات را از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای او فراهم کرده تا بتواند عملکرد مقبولی داشته باشد.
نامجومطلق در پاسخ به این پرسش که تمام کادر فنی استقلال از این تیم جدا شده و این موضوع کار را برای استراماچونی سخت نمی‌کند، گفت: مطمئناً این اتفاق خوبی نبود. بیژن طاهری، اشکان نامداری و فرهاد مجیدی از استقلال جدا شدند. البته اعتقاد دارم مجیدی تصمیم خوبی نگرفت. او می‌توانست یک فصل دیگر در استقلال بماند. در جلسه آخری که من عضو کمیته فنی بودم، قرار بر این بود با توجه به علاقه خود فرهاد، او فصل آینده را به عنوان دستیار استراماچونی در استقلال بماند تا خودش روزی سرمربی استقلال شود، اما حالا به عنوان سرمربی جدید تیم امید معرفی شده، ولی من معتقدم کاش این کار را نمی‌کرد.
وی تأکید کرد: شاید حضور در تیم ملی امید، فرهاد را وسوسه کرده باشد. کار سختی در پیش دارد و امیدوارم حالا که این سمت را قبول کرده، در تیم امید به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی