[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

ناوگان اتوبوسرانی تقویت شد، روزنامه شیراز نوین

تعداد 7 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر صدرا افزوده شد
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی صدرا، آیین بزرگداشت هفته حمل و نقل با حضور پرنیان شهردار صدرا، عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر، اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از معاونان و مدیران شهرداری، شهروندان و معتمدان محلات شهر صدرا برگزار گردید. پرنیان شهردار صدرا در این آیین با تبریک روز حمل و نقل و بیان اینکه یکی از زیرساخت‌های توسعه پایدار، توسعه حمل و نقل عمومی در جهت تسهیل تردد شهروندان و خدمت رسانی به عموم مردم است، گفت: مخاطب حوزه حمل و نقل درون شهری تقریباً قشر ضعیف جامعه می‌باشد و این موضوع مسئولیتی فراتر از بعد اجرایی و قانونی برای مجموعه مدیریت شهری از لحاظ عرفی، وجدانی و اجتماعی ایجاد می‌نماید. 
در همین راستا با تأیید شورای اسلامی در سال‌های گذشته، مبنا را بر نوسازی و افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی قرار داده و تعداد اتوبوس‌های شهری به 15 دستگاه افزایش یافت. پرنیان گفت: امسال با یک سیاست انقلابی در شورا و شهرداری توانستیم از سهمیه اتوبوس‌های یارانه ای و مساعده دولت 13 دستگاه اتوبوس و 6 دستگاه ون درون شهری تأمین کنیم؛ همچنین تعداد 3 دستگاه اتوبوس دیگر نیز از طریق سهمیه آزاد خریداری خواهد شد تا جمع اتوبوس‌های خریداری‌شده تا پایان سال به 16 اتوبوس افزایش یابد که از این تعداد تاکنون 7 دستگاه تحویل شهرداری شده است و مابقی نیز طی ماه‌های آینده تحویل خواهد شد.
عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر با تبریک روز حمل و نقل به فعالان این حوزه گفت: یکی از مسائلی که در بودجه بندی سال 1400 مورد توجه شورا قرار گرفت، مسائل مربوط به حمل و نقل و تأمین ماشین‌آلات عمرانی بوده است. در همین راستا با برنامه ریزی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت، حمایت استاندار فارس و نمایندگان مجلس از سهمیه اتوبوس‌های یارانه ای 13 دستگاه اتوبوس و 6 دستگاه ون درون شهری به شهر صدرا اختصاص یافت.
در ادامه محمدی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا در مسیر خدمت رسانی به شهروندان صدرا، توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی را در کنار خرید ماشین‌آلات عمرانی در اولویت برنامه‌ها قرار دادند و با مصوبات خوب این حوزه شاهد اتفاقات بزرگی هستیم که نقطه آغازی برای پیشبرد اهداف بزرگ‌تر در مسیر توسعه پایدار شهر صدرا می‌باشد. 
در پایان این مراسم از مدیریت و کارکنان مجموعه مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا 
تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی