[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

رفع موانع از ۲۵ بنگاه اقتصادی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کمیته اجرایی ارتقای توان تولید اقتصاد مقاومتی استان و کارگروه احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال گفت: اهتمام جدی برای گره‌گشایی، ایجاد زیرساخت‌ها، رفع موانع و مشکلات، فعال سازی، بهبود وضعیت و بازگشت واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید در راستای تحقق بخشی به شعار سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» موجب افزایش بهره وری، اشتغال، رشد اقتصادی و توسعه صادرات غیرنفتی می‌شود.
حمیدرضا ایزدی با تأکید بر رفع موانع موجود در مسیر رشد و توسعه اقتصادی استان به عنوان یک اولویت اساسی، افزود: در این نشست با محوریت بررسی مسائل و مشکلات بنگاه‌های اقتصادی، واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال ‌موضوعات ۲۵ بنگاه در زمینه فعالیت فرآورده‌های لبنی، تجهیزات فرودگاهی، گچ، پودرهای معدنی، هتل ‌و... در خصوص بررسی روند تعیین تکلیف بدهی، تقسیط بدهی، تمدید اجاره، بررسی مصوبه قبلی و... جهت حل مشکلات مطرح شده و همچنین هماهنگی‌ها و تصمیمات لازم برای رفع موانع آنها توسط اعضای کارگروه اتخاذ گردید.
ایزدی حمایت از تولید، سرمایه گذاری، تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و فراهم کردن فضای رشد زیرمجموعه‌های دانش‌بنیان را از مهم‌ترین رویکردها و برنامه‌های سازمان صمت و تیم اقتصادی استان در ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار دانست و اظهار داشت: دانش، فناوری و بهره‌مندی از تجهیزات و تکنولوژی روز توأم با نیروی ماهر و متخصص در عرصه فعالیت‌های تولیدی و تجاری می‌تواند به رشد اقتصادی در زمینه‌های مختلف کمک کند.
سه‌شنبه بیست و نهم آذرماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان و کارگروه احیای واحدهای تولیدی راکد به ریاست استاندار فارس با دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و حضور اعضای کارگروه و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و بانک‌های عامل در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی