[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

مرگ راننده وانت پیکان در تصادف با کامیون، روزنامه شیراز نوین

بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون و وانت پیکان، راننده خودروی وانت پیکان جان خود را از دست داد.
 به گزارش سرویس خبری سازمان آتش‌نشانی، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر تصادف شدید یک دستگاه کامیون با وانت پیکان، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 17 را به کمربندی شهرک گلها اعزام کرد.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در این‌باره گفت‌: یک دستگاه خودروی وانت پیکان که در کمربندی شهرک گلها در حال عبور بود به علت نامعلومی ‌با کامیون برخورد کرد که منجر به فوت راننده وانت پیکان شد‌.
وی افزود: آتش‌نشانان به‌محض رسیدن به محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار‌دهنده و قطع برق خودرو، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی اقدام به برش اتاقک خودروی درهم پیچیده کردند و پس از اجرای عملیات فضا‌سازی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن راننده وانت پیکان را به بیرون منتقل کردند. 
عدلو خاطرنشان کرد: با بررسی‌های عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه مشخص شد که راننده وانت پیکان بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان باخته است‌.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اشاره به این‌که علت بروز این حادثه از سوی پلیس راهور در‌دست بررسی است ابراز داشت: آتش‌نشانان خودرو‌های آسیب‌دیده را به حاشیه امن جاده کمربندی انتقال داده و محل را تحویل عوامل 
پلیس راهور دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی