[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

هری کین: می‌خواهیم تا فینال پیش برویم، روزنامه شیراز نوین

انگلستان در نیمه نهایی جام جهانی روسیه باید به مصاف کرواسی برود. طرفداری- تیم‌های انگلیس و کرواسی در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف هم خواهند رفت.
به نقل از اسکای اسپورتس، هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلستان در‌خصوص این مسابقه و حضور سه شیرها در این مرحله گفت: خیلی سال می‌گذرد که انگلیس در یک تورنمنت کاری بزرگ انجام نداده است. به‌عنوان یک بازیکن و یک حرفه‌ای می‌دانم که یک وظیفه، چه در داخل و چه در خارج زمین پیش رو دارم که آن الهام بخش کودکان و به‌طور کلی الهام بخش بودن برای تمام مردم است زیرا می‌دانم امید آنها به ما بازیکنان است. این فوق العاده است زیرا من نیز قبلا از همین کودکان بودم که بازی‌های انگلیس را از تلویزیون تماشا می‌کردم. اکنون در این مرحله حضور دارم و تیم را رهبری می‌کنم. پس این مایه افتخار است.
وی ادامه داد: هیچ‌کدام از ما نمی‌خواهد به خانه برگردد. همه می‌خواهند کاری که شروع کرده اند را به پایان برسانند و من هیجان زیادی برای تلاش و انجام دادن آن دارم. می‌خواهیم تا آخرین مسابقه در روسیه حضور داشته باشیم. فقط یک مسابقه به بزرگترین مسابقه به عنوان یک حرفه‌ای نزدیک هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی