[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۸
  • دوره جدید

صدور ویزای صنعتی چین در شیراز، روزنامه شیراز نوین

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، از اعزام فعالان صنعتی کشور به بزرگ‌ترین نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط چین خبر داد. به گزارش روابط عمومی ‌شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی با اشاره به انتخاب استان فارس به عنوان استان معین در اعزام فعالان صنعتی به شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین در گوانگجو چین، گفت: این تور نمایشگاهی با حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و با محوریت شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار می‌شود و واحدهای صنعتی مطرحی از سراسر کشور حضور خواهند داشت.
وی با بیان اینکه افزون بر 35 شرکت ایرانی در پاویون کشورمان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین (CISMEF) که از ۳ تا ۶ تیر ماه سال جاری در گوانجو برگزار می‌شود  حضور خواهند داشت، گفت: در این نمایشگاه بیش از ۳۰ کشور و همچنین سازمان‌های بین‌المللی در قالب  2533 غرفه حضور خواهند داشت و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس به عنوان استان معین، مسئولیت برگزاری پاویون ایران را در این نمایشگاه بر عهده دارد.
وی افزود: در این نمایشگاه بخش خصوصی ایران در حوزه پوشاک، کیف و کفش، گیاهان دارویی، صنایع غذایی، صنایع دستی و صنایع برق و الکترونیک حضور خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنین از ارائه  محصولات خوشه‌های فرش 18استان کشور در این نمایشگاه خبر داد و گفت: علاوه بر آن، در این نمایشگاه محصولات و خدماتی در حوزه‌های هوش مصنوعی، تولید هوشمند، حفظ انرژی، فناوری‌های جدید، داده‌های بزرگ، اینترنت صنعتی و تولید هوشمند به نمایش گذاشته می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه از سال 2004 با هدف ارتقای مبادلات و همکاری بین شرکت‌های کوچک و متوسط و همتایان خارجی آنها توسط دولت مرکزی چین راه‌اندازی شده است، گفت: حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با همراهی کنسولگری ایران در گوانگجو سبب شده امسال از نظر مشارکت، یکی از پرتعدادترین حضور بخش خصوصی ایران در نمایشگاه‌های خارجی میسر گردد و علاوه بر حضور شرکت‌ها در نمایشگاه، یک هیئت تجاری نیز از فعالان صنعت ایران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
فتوحی  با اشاره به اهمیت مذاکرات تجاری و اقتصادی بین فعالان صنعتی، تجاری و اقتصادی تصریح کرد: تمهیداتی به منظور برگزاری مذاکرات B2B فعالان اقتصادی کشور با تجار چینی و همچنین تجار دیگر کشورها در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به استقبال خوب بخش خصوصی از این رویداد، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده بین  سرکنسولگری جمهوری اسلامی ‌ایران و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در نمایشگاه سال جاری تجار و تولیدکنندگان از ۱۲استان کشور حضور خواهند داشت که این موضوع ایران را به مهم‌ترین شریک خارجی چین در نمایشگاه امسال تبدیل کرده است.
فتوحی همچنین از حضور 16فعال صنعتی از استان در این تور نمایشگاهی خبر داد و گفت: استان فارس بیشترین تعداد اعزامی ‌را به خود اختصاص داده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تصریح کرد: صنعتگران  اعزامی ‌از استان فارس در حوزه‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی، بسته‌بندی خشکبار، صنایع فراوری سنگ و فرش دستباف به ارائه توانمندی‌های خود خواهند پرداخت. وی تصریح کرد: بخشی از هزینه‌های این تور نمایشگاهی از محل کمک‌های یارانه‌ای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی پرداخت شده و ارائه محصولات واحد‌ها در پاویون جمهوری اسلامی ‌ایران در این نمایشگاه نیز رایگان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی