[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

اصناف، سرمایه‌های تأثیرگذار پلیس هستند، روزنامه شیراز نوین


رئیس اداره آموزش همگانی و مشارکت عمومی ‌استان، اصناف را از سرمایه‌های تأثیرگذار اجتماعی پلیس دانست و گفت: مشارکت و تعامل کسبه و بازاریان نقش مهمی‌ در تحقق امنیت پایدار و حفظ آرامش جامعه دارد.
کارمند رتبه 15 مهدی نعمایی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با گرامیداشت یکم تیرماه روز ملی اصناف، بیان داشت: امنیت یک تولید عمومی‌ و جمعی است و همه ما مسئول هستیم و اصناف نیز در تولید امنیت بسیار تأثیرگذار هستند و تعامل اصناف و نیروی انتظامی، ضرورت است.
وی، اصناف را از سرمایه‌های تأثیرگذار اجتماعی پلیس دانست و گفت: مشارکت و تعامل کسبه و بازاریان نقش مهمی ‌در تحقق امنیت پایدار و حفظ آرامش جامعه دارد.
این مقام انتظامی ‌با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکیدات ایشان به استفاده از تولیدات داخلی و کالاهای کشورمان، گفت: وظیفه بازاریان و کسبه بسیار مهم و خطیر بوده و بایستی با حمایت و تبلیغ از کالای داخلی بیشترین نقش را در اقتصاد مقاومتی ایفا کنند.
نعمایی تصریح کرد: دشمنان اسلام و ایران با هر روشی سعی در نفوذ به خانه‌های مردم را دارند؛ اما این اصناف هستند که جلوی ترویج فرهنگ و الگوی پوشش نامتعارف و شکستن هنجارها می‌ایستند و با عدل و انصاف، ارائه کالای باکیفیت و کمیت در زمان و محل مناسب، امنیت جامعه را برقرار می‌کنند.
وی با بیان اینکه پیشگیری از جرایم به‌ خصوص سرقت به مراتب آسان‌تر و کم هزینه تر است، تأکید کرد: اصناف باید با مشارکت پلیس، زمینه سرقت از صنوف را به حداقل ممکن برسانند.
رئیس اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی پلیس فارس، ضمن تقدیر از کسبه و بازاریان به خاطر توجه به هشدار‌های پلیسی و اقدامات پیشگیرانه، از آنان خواست با استفاده از سیستم‌های حفاظت الکترونیکی نوین در حفظ امنیت، اموال و دارایی خود کوشا باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی