[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

روستاها خواستگاه تولیداند، روزنامه شیراز نوین

نماینده شیراز مطرح کرد:
استیضاح وزیر جهادکشاورزی از دستور کار مجلس خارج شد 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: به دلیل عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی، بررسی استیضاح تا بعد از پایان تعطیلات دو هفته‌ای مجلس از دستور کار خارج شد. علی اکبری  عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی‌ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دلایل عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی در نشست بررسی استیضاح که روز یکشنبه هفته جاری در کمیسیون کشاورزی برگزار شد، گفت: وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرده بودد که به دلیل عدم حضور در تهران و جلسات دولت امکان شرکت در این نشست را ندارد. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ‌با بیان اینکه به دلیل عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی، بررسی استیضاح تا بعد از پایان تعطیلات دو هفته‌ای مجلس از دستور کار کمیسیون خارج شد، تصریح کرد: دلایل استیضاح وزیر جهاد کشاورزی تکرار مباحث گذشته است و برخی از موارد نیز مستند نیست، اما نمایندگان از حق قانونی خود استفاده کرده‌اند. 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ‌با اشاره به اینکه مجموعه تکالیف وزارت جهاد کشاورزی با سفره مردم ارتباط دارد، ادامه داد: کمرنگ شدن هر کدام از محصولات کشاورزی بر سفره مردم در تذکرات نمایندگان انعکاس پیدا می‌کند. اکبری با تأکید بر اینکه چرخ تولید جامعه در اختیار جوامع عشایری و روستایی است و آنها خواستگاه اصلی تولید محسوب می‌شوند، عنوان کرد: در صورت کاهش تولید هرکدام از محصولات کشاورزی و دامی‌ مصرف کنندگان دچار مشکل می‌شوند.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: خواسته برخی از نمایندگان به دلیل گستردگی وظایف وزارت جهاد کشاورزی در حوزه انتخابیه تحقق پیدا نمی‌کند، به همین دلیل موضوع را در مجلس پیگیری می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی