[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۹
  • دوره جدید

نمایشگاه گردشگری پارس ۲۰ دی در شیراز برپا می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس اعلام کرد که دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس، به عنوان یکی از رویدادهای بزرگ در این بخش، ۲۰ دی در شیراز برپا خواهد شد.
به گزارش ایسنا، سید موید محسن‌نژاد پنجشنبه اول دی با یادآوری اینکه این رویداد قرار بود ۲۳ تا ۲۶ آذر برگزار شود، به خبرنگاران گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد با مسئولان و فعالان حوزه گردشگری و صنایع دستی برای حضور هدفمند و هرچه بهتر در این رویداد، زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی پارس ۲۰ تا ۲۳ دی تعیین شد. محسن‌نژاد نمایشگاه گردشگری پارس را از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویدادهای تخصصی حوزه گردشگری کشور برشمرد و گفت: در این نمایشگاه، ضمن معرفی توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری فارس، برنامه‌هایی شامل نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی مرتبط با صنعت گردشگری و صنایع دستی برگزار خواهد شد.
وی افزود: هتل‌ها و مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری، دانشگاه‌ها، اماکن مذهبی و زیارتی نظیر حرم‌های مطهر شاهچراغ(ع) و سید علاءالدین حسین(ع)، شهرداری‌های فارس، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و سنتی، اتاق بازرگانی، انجمن‌ها و تشکل‌های گردشگری، شرکت‌ها و برندهای گردشگری، استارت‌آپ‌ها، تجهیزات هتلی و... به دوازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس دعوت شده‌اند. مدیرکل میراث فرهنگی فارس با بیان اینکه فارس بیشترین آثار ثبت جهانی را به خود اختصاص داده است، همدلی را رکن اصلی ارتقای جایگاه این استان در صنعت گردشگری برشمرد و گفت: پیشنهاد تشکیل شورای سیاست‌گذاری برای برگزاری این نمایشگاه به استانداری فارس داده شده است؛ زیرا این شورا برای مطلوبیت این رویداد بین‌المللی اهمیت دارد. به گزارش ایسنا، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس بنا بود روز ۲۳ آذر آغاز شود، اما بدون بیان توضیحی دقیق، برگزار نشد و به دنبال طرح انتقاداتی از سوی رسانه‌ها، قرار است ۲۰ دی‌ماه برگزار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی