[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

امور زیربنایی با مجلس، خدمتگزاری به مردم با شوراها ، روزنامه شیراز نوین

شهردار کلان‌شهر شیراز گفت: باید مجلس شورای اسلامی به راهبرد اصلی و ریل‌گذاری کارها و زیربنایی پرداخته و شوراهای اسلامی شهر از پایتخت تا کلان‌شهرها و شهرهای کوچک باید با نگاه همه‌جانبه به مدیریت یکپارچه شهری و خدمتگزاری به مردم بپردازند.
 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی که در جمع اعضای شورای اسلامی استان فارس سخن می‌گفت، به نقش ارزنده نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهرها تأکید و اظهار کرد: نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی وظیفه سنگین و خطیر امانت‌داری مردم را دارند و باید مطالبات مردم را پیگیری کنند و به گوش مسئولان برسانند.
او با اشاره به نقش مدیریت محلی شورای اسلامی شهر تصریح کرد: باید مجلس شورای اسلامی به راهبرد اصلی و ریل‌گذاری کارهای زیربنایی پرداخته و شوراهای اسلامی شهر از پایتخت تا کلان‌شهرها و شهرهای کوچک باید با نگاه همه‌جانبه به مدیریت یکپارچه شهری و خدمتگزاری به مردم بپردازند.
اسدی با بیان اینکه نمایندگان شوراهای اسلامی صدای مردم هستند که باید در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مشارکت کنند، گفت: شوراهای شهر به‌عنوان یک رکن مهم مردم‌سالاری دینی نقش مهمی در تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و خدمت‌رسانی به مردم خود دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی