[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

من عاشق این باشگاه هستم، روزنامه شیراز نوین

اواخر هفته گذشته بود که باشگاه چلسی اعلام کرد فرانک لمپارد، سرمربی فصل آینده این تیم خواهد بود. حالا لمپارد در اولین کنفرانس خبری خود پاسخگوی سوالات خبرنگان است. پاسخ‌های او را در ادامه می‌خوانید.
 یک فرد واقع‌بین هستم
  فکر می‌کنم هراس کلمه اشتباهی است. به خوبی آگاه هستم که شغلی در این اندازه به چه معنایی است. نمی‌توانم این را مخفی کنم. یک واقع‌بین هستم. می‌دانم باشگاه چه چیزهایی از من می‌خواهد و سعی می‌کنم آن‌ها را انجام دهم.
کم‌تجربگی
 پیش‌بینی می‌کردم که این سوال خیلی زود پرسیده شود! این پرسشی بدیهی است و من آن را درک می‌کنم. فوتبال سرشار از داستان‌های سرمربیان بی‌تجربه‌ است. برخی به صورت فوق‌العاده‌ای خوب کار می‌کنند و برخی نه. همان‌طور که برخی مربیان باتجربه خوب کار می‌کنند و برخی بد. به طور کامل به خودم ایمان دارم و فکر می‌کنم چیزی که حضور من در اینجا را بعد‌ها توضیح خواهد داد، کار فوق‌العاده من و چیزی که در آن قرار داده‌ام خواهد بود.
انتظارات
  سال‌‌ها اینجا بازی کرده‌ام و با استانداردهای باشگاه آشنا هستم. باید رقابت‌پذیر باشید و قطعاً متغیرهای زیادی در این انتظارات دخیل هستند. ما از محرومیت نقل و انتقالاتی آگاه هستیم و می‌دانیم لیورپول و من سیتی از باقی تیم‌ها جلوتر هستند، اما هیچ‌وقت نباید از تلاش دست بکشیم.
رفتن ادن‌ هازارد
 به نظر می‌رسید چیز بسیار مهمی ‌برای ادن بوده است و هواداران و باشگاه به آن احترام خواهند گذاشت. من احساس می‌کنم او لحظات خوبی را برای باشگاه رقم زده است و ما برای بودن او در اینجا از او تشکر می‌کنیم. این چیزی نیست که روی آن وقت بگذاریم. او رفته است و برای آرزوی خوبی داریم.
 درخواست زمان بیشتر
 آخرین چیزی که به دنبالش می‌روم درخواست چنین لطف‌هایی است. روش کاری من این‌گونه نیست. البته همه از ارتباط من با باشگاه خبر دارند. همه می‌دانند احساسات من در این مورد چگونه است. نیازی نیست یک نام یا یک عنوان به آن بدهم. من عاشق این باشگاه هستم.
رسیدن به شغل رویایی
 یک عنوان دوست داشتنی است. نمی‌خواهم به آن عنوانی بدهم. عاشق این باشگاه هستم. در دوران بازی خود زیر نظر مربیان بی نظیری بازی کردم. چیزهایی که از آن‌ها یاد گرفتم که مرا در موقعیت خوبی قرار می‌دهد و بعد یک سال را در دربی کانتی گذراندم. من به طور کامل به خودم اعتقاد دارم.
 بازگشت به استمفورد بریج
 وقتی بازگشتم غیرقبال باور بود. حالا نمی‌خواهم روی احساسات وقت تلف کنم. خیلی کارها داریم که انجام دهیم تا آماده شویم، ولی بازی اول یک احساس خاص خواهد بود.
جوانان و باتجربه‌ها
 پیشرفت بازیکنان جوانان بسیار مهم خواهد بود و این یکی از اولین کارهایی است که انجام می‌دهم. از بازیکنانی که 18 یا 32 سال دارند می‌خواهم که احساس کنند چلسی متعلق به آن‌ها است.  
هدف فصل 2020-2019
 ما باید با قصد بردن فصل را شروع کنیم. اگر اینجا نشسته باشم و چنین چیزی را نگویم، پس فکر می‌کنم نباید اینجا بشینم. بازی در لیگ قهرمانان چیزی است که ما را به جلو خواهد برد. من راجع به رتبه لیگ شروع به صحبت کردن نخواهم کرد. در این باره در آخر سال از من سوال بپرسید.
ریسک این کار
  آدم ساده‌ای نیستم. متوجه می‌شوم که هواداران موفقیت می‌خواهند. این را یک ریسک نمی‌بینم و از سقوط خود نمی‌ترسم. زمانی که امروز صبح از خواب بلند شدم و دیدم که به صورت رسمی ‌مربی چلسی شدم، حس خوبی بهم دست داد. دروغ نمی‌گویم. ولی باید به آن احساس غلبه کنم و باید کار را از فردا شروع کنم.
توصیه 
 هیچ کس مسیر راحتی را در فوتبال نداشته است. همیشه سوال‌هایی است که از شما پرسیده شود. با هیچ‌کدام از مربیان قبلی خود صحبت نکرده‌ام و همین‌طور که مشخص است، برنامه ای هم برای تماس با آن‌ها ندارم.
گذشته
19 سال پیش به اینجا آمدم و به یاد دارم رادیو روشن بود و مردم در مورد اینکه آیا من 11 میلیون پوند ارزش دارم یا خیر سوال می‌پرسیدند. من اعتباری برای دوران بازی خود نمی‌خواهم. یکی از مزیت‌ها این است که باشگاه را می‌شناسم. می‌دانم چه چیزی از من انتظار دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی