[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

فوتبال را درآمدزا کنید، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی ‌در دیدار با دست اندرکاران تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با تأکید بر اینکه ترویج ورزش یکی از مهم‌ترین راهکارهای پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی است، افزود: بی تردید جذب جوانان به عنوان نیروهای مولد جامعه به سمت ورزش در کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثرخواهد بود. وی با بیان اینکه تقویت نشاط و امیدواری از ضرورت‌های امروز جامعه است، توجه به ورزش را زمینه ساز ایجاد این نشاط و سرزندگی دانست.
استاندار فارس با اشاره به اینکه ورزش فوتبال علاقه مندان زیادی دارد، بر لزوم توجه به این رشته ورزشی و تقویت تیم‌های فوتبال در استان تأکید و عنوان کرد: توجه فوتبال به عنوان یک ورزش گروهی سبب می‌شود عموم مردم با این واقعیت آشنا شوند که همواره احتمال موفقیت در کارهای گروهی بیشتر است. دکتر رحیمی ‌با بیان اینکه استان فارس در گذشته جایگاه مطلوبی در ورزش فوتبال داشته، خاطرنشان کرد: امروز باید به آسیب شناسی آنچه سبب توقف پیشرفت در تیم‌های فوتبال استان شده بپردازیم و با شناسایی این دلایل، برنامه‌ریزی دقیق و مدونی برای رفع مشکلات داشته باشیم. وی با تأکید بر اینکه پیشرفت تیم‌های فوتبال نیازمند تأمین هزینه است، اظهار کرد: کمک‌های پراکنده به صورت ضربتی و فوری راهگشا هستند؛ بنابراین باید به سمت ایجاد درآمدهای پایدار برای این تیم‌ها حرکت کنیم.
استاندار فارس با بیان اینکه مدیریت ارشد استان در چارچوب مقدورات از هیچ گونه کمک یا رایزنی برای تقویت ورزش فوتبال دریغ نخواهد کرد،  از دست اندرکاران تیم فجر شهید سپاسی خواست راهکارهای مدنظر خود در زمینه رفع مشکلات پیش روی این تیم را ارائه دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی