[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

دشمن درصدد برهم زدن انسجام ملی است، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: امروز جریان‌های معاند و اتاق‌های فکر دشمنان با بهره‌گیری از ابزارهای رسانه‌ای با دامن زدن به شایعات به‌دنبال برهم زدن انسجام ملی کشورمان هستند.
هادی پژوهش جهرمی، سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امروز بیش از گذشته درگیر یک جنگ روانی تمام‌عیار با دشمنان هستیم که در چنین شرایطی باید قبل از هر چیز به فکر حفظ وحدت و انسجام درونی باشیم.
وی ادامه داد: دشمن با استفاده از فشارها و محدودیت‌های اقتصادی به دنبال این است که با ایجاد نارضایتی در مردم، اعتماد عمومی ‌را نسبت به مسئولان و ارکان نظام کاهش و جایگاه سرمایه‌های اجتماعی را در کشورمان تنزل دهد و برای این کار برنامه‌ریزی بسیاری نیز کرده است.
پژوهش جهرمی ‌بیان کرد: در چنین شرایطی که دشمن عملیات و جنگ روانی علیه کشورمان آغاز کرده ما باید عملیات و جنگ روانی علیه دشمن ترتیب دهیم و جامعه را بیش از پیش نسبت به اهداف و برنامه‌های دشمن آگاه کنیم تا مردم بدانند که غربی‌ها و جریان‌های وابسته به آنها به هیچ وجه خیر و صلاح آنها و کشورمان را نمی‌خواهند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس افزود: اگر امروز به جای وحدت و یکپارچگی به سمت دعواهای سیاسی و جناحی برویم ناخواسته در مسیر خواست دشمن حرکت کرده‌ایم. وی اظهار داشت: باید دعواها و اختلافات را کنار بگذاریم و به جای افشاگری که نتیجه‌ای جز کاهش اعتماد عمومی‌ ندارد در عمل و با جدیت به تخلفات رسیدگی و برخورد کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی