[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۸
  • دوره جدید

بررسی ابعاد مختلف حادثه تروریستی شاهچراغ(ع) در برنامه بی‌جرم و بی‌جنایت، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: در برنامه تلویزیونی بی‌جرم و بی‌جنایت، به ابعاد مختلف و متفاوت حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ(ع) پرداخته خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، هادی بستام افزود: تولید این برنامه پس از پایان فاز پژوهشی آن در ایام منتهی به چهلم این حادثه کلید خورد. وی ادامه داد: این برنامه با توجه به ظرفیت بومی شهرستان شیراز و وقوع این حادثه در شهر شعر و ادب فارسی، برگرفته از یکی از ابیات دیوان حافظ است که با هدف اشاعه مظلومیت مردم ایران، شهدا و مجروحان و حادثه‌دیدگان این اتفاق ناجوانمردانه انتخاب شده است. 
او اظهار داشت: تیم پژوهشی این برنامه که به مدت دو هفته به مصاحبه و ملاقات با خانواده‌های شهدا، مجروحان و شاهدان عینی این حادثه مشغول بودند، سرانجام پس از ساعت‌ها گفت و گو و واکاوی، به این جمع بندی رسیدند که به موازات فعالیت سایر هنرمندان، مستندسازان و دغدغه‌مندان این حوزه در ساخت نماهنگ، فیلم کوتاه و مستند پیرامون شهدای حادثه تروریستی، به روایت بکر و گفت‌وگومحور مجروحان که خود شاهدان عینی حادثه بودند و سایر حاضران در صحنه که کمتر دیده و شنیده شدند، پرداخته شود.
بستام گفت: چهار روایت از مجروحان و خانواده آنها، یک روایت از خدام حرم و یک روایت از فرزند احدی از شهدا، ماحصل تلاش تیم تولید این برنامه است. 
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس افزود: تیم تولید برنامه متشکل از حدود ۲۰ نفر به‌ شکل مستقیم و غیرمستقیم در بخش‌های مهم ایده‌پردازی و کارگردانی، تولید، تصویربرداری، مدیریت صحنه، تدوین، گرافیک و هنرهای بصری و محتوای متنی فعالیت دارند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی