[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

شهردار شیراز: قدردان کارگران پسماند هستم، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز گفت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز موفق به دریافت دو تندیس ملی «مسئولیت‌پذیری در برابر سلامت» در بین 400 نهاد دولتی و غیر دولتی در جشنواره کشوری مؤلفه‌های اجتماعی مؤثر بر سلامت شد. مهندس علیرضا پاک فطرت با اشاره به نقش کارگران به عنوان یكی از اركان اصلی تولید و توسعه گفت: باید قدردان کارگران و دیگر عوامل مؤثر در دستیابی به توسعه پایدار‌، به ویژه کارگران پسماند بود.
وی با بیان اینکه با هماهنگی اعضای شورای اسلامی شهر‌، هر سال بیش از گذشته به دنبال احقاق حق کارگران شهرداری به ویژه مدیریت پسماند بوده ایم‌، اضافه کرد: برای پیشگیری از بیماری و حوادث یا ثمربخش بودن امکانات درمانی‌، کارگران باید کاملاً از نحوه شرایطی که سلامتی را تهدید می کند آگاهی داشته باشند که این مهم با حضور کارشناسان ایمنی و بهداشت در سازمان ها و صنایع میسر شده است.
شهردار شیراز به راه اندازی واحد بهداشت‌، ایمنی و محیط زیست در سازمان مدیریت پسماند نیز اشاره کرد و افزود: نتایج حاصل از بررسی وضعیت ایمنی و بهداشت واحدهای مختلف سازمان مدیریت پسماند نشان داد که نیاز به برنامه ریزی مناسب به منظور توسعه و استقرار یک واحد بهداشت‌، ایمنی و محیط زیست احساس می‌شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی