[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۲
  • دوره جدید

شهر صدرا در مسیر توسعه، روزنامه شیراز نوین

دکتر رضایی، معاون هماهنگی امور عمرانی چند روز پیش در دیدار جمعی از مردم شریف شهر صدرا گوش شنوای مطالبات این عزیزان در استانداری فارس شد. بلافاصله ظهر پنجشنبه بازدیدهایی از تصفیه خانه، اراضی مختلف صدرا و مسیر پیشنهادی جاده صدرا به شهرک آرین به نام قره پیری انجام گردید. در پی این بازدیدها ضمن جلسه‌ای در شرکت عمران صدرا از برنامه‌های این شرکت در ارتقای سطح رفاه عمومی ‌اهالی خوب این شهر و پیگیری‌های منجر به نتایج مطلع شد. در همین خصوص روز شنبه جلسه‌ای با حضور مسئولان شرکت عمران صدرا، دفتر فنی استانداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، آب و فاضلاب شیراز برگزار گردید.
دکتر رضایی ضمن انتقال انتقادات مردم شریف صدرا در خصوص مشکلات این شهر از جمله بوی بد فاضلاب و مشکلات شدید تردد شهروندان، از مسئولان امر خواست با تلاش بیشتر و پیگیری زیاد دغدغه‌های موجود را هرچه سریع‌تر رفع نمایند. وی تخصیص اعتبارات لازم و هماهنگی‌های بین دستگاهی و پیمانکاران فاضلاب صدرا را رضایت بخش ذکر کرد و از نهایی شدن طرح جاده صدرا -آرین در روزهای آینده خبر داد.
وی یکی از عوامل تسریع در این پروژه مهم را توافقات بین شرکت عمران صدرا و شهرداری شیراز بیان نمود و اظهار امیدواری نمود در آینده نزدیک بتوان با جذب اعتبارات مناسب، پروژه قطار شهری شیراز صدرا که در توسعه همه جانبه این شهر جدید تأثیرگذار است را شروع نمود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی