[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۲
  • دوره جدید

زندگی من دوچرخه من است، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت دوچرخه سواری فارس گفت: علاقه وافر به دوچرخه‌سواری باعث شده است که بگویم زندگی من دوچرخه من است. به گزارش روابط عمومی‌ ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، احمد برزگر پیشکسوت دوچرخه‌سواری استان که افتخارات زیادی را در این رشته ورزشی برای کشور و فارس کسب کرده است، درباره برنامه‌های ورزشی خود توضیح داد و در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی‌ گفت: در حال حاضر رئیس کمیته دوچرخه سواری همگانی و رئیس کمیته دوچرخه سواری کارگران هستم و سال 2018 عنوان سومی‌ مسابقات قهرمانی جهان در کشور یونان را کسب کرده‌ام.
وی با این جمله که زندگی من دوچرخه من است، گفت: سال 2019 با کمک اداره کل ورزش و جوانان در دو مسابقه آسیایی کره جنوبی و جهانی ایتالیا پیشکسوتان شرکت خواهم کرد که امیدوارم با کسب سکوهای قهرمانی شادی را برای مردم عزیز فارس به ارمغان بیاورم.
این پیشکسوت قهرمان دوچرخه‌سواری فارس با بیان اینکه جامعه برای دفاع از محیط زیست و دوری از خودرو نیاز به ورزش دوچرخه‌سواری دارد، تصریح کرد: با حمایت شهرداری منطقه چهار در محل باغ جنت، یک مرکز آموزش دوچرخه‌سواری را احداث کرده‌ایم که در دو بخش آقایان و بانوان و در تمام رده‌های سنی به آموزش دوچرخه‌سواری مشغول هستیم و از همه مردم دعوت می‌کنم این رشته شاد و مفرح را آموزش دیده و ادامه دهند.
احمد برزگر درباره وضعیت فعلی دوچرخه سواری فارس توضیح داد و گفت: این استان پتانسیل خوبی در این رشته ورزشی دارد و چندین قهرمان از فارس در تیم ملی حضور داشته که عنوان‌های قهرمانی در آسیا و جهان دارند؛ اما در سه سال گذشته عدم حضور یک مدیر قوی و مدبر در هیئت دوچرخه سواری موجب گردید نارضایتی در این رشته به اوج برسد و نه تنها ورزشکاران بلکه اعضای مجمع نیز از این وضعیت دلگیر باشند. خوشبختانه با تغییر رئیس هیئت از طرف اداره کل، امیدوارم با انتخابات دوباره فردی سکاندار هیئت دوچرخه سواری فارس شود که این ورزش را از پایه بشناسد و موجبات رشد و ارتقای دوچرخه فارس را فراهم کند؛ زیرا به طور یقین در همه رده‌های سنی ورزشکاران مستعدی در دوچرخه‌سواری فارس وجود دارند که می‌توانند با شرکت در مسابقات کشوری و برون مرزی افتخار آفرینی کنند.
پیشکسوت دوچرخه‌سواری فارس با بیان اینکه گرایش مردم به ورزش دوچرخه‌سواری می‌تواند از لحاظ مالی و جسمی ‌بسیار سودآور باشد، اظهار داشت: من به عنوان پیشکسوت، آینده دوچرخه‌سواری فارس را روبه‌پیشرفت می‌بینم و اکنون که شیراز شهر دوچرخه محسوب می‌شود، امیدوارم علاوه بر اداره کل ورزش و جوانان، همه دستگاه‌های اجرایی بستر مناسب را برای دوچرخه‌سواری فارس فراهم کنند.
برزگر در پایان از مجموعه مدیریتی اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزش‌های همگانی و شهرداری منطقه 4 شیراز تشکر و قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی