[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

۳۵ پروژه عمرانی توسط خیرین درحال انجام است، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری-گروه خبر
 قائم‌مقام مجمع خیرین تأمین سلامت فارس و رییس هیئت مدیره مجمع عالی خیرین استان فارس گفت: فعالیت این مجمع روز به روز افزایش پیدا می‌کند و در طول این هفده سال، بیش از یک هزار میلیارد تومان ارزش خدمات خیرین سلامت فارس بوده است.
به گزارش خبرنگار شیرازنوین، دکتر محمدهادی ایمانیه  در هفدهمین اجلاس خیرین تامین سلامت فارس اظهارداشت: نیکوکاران حوزه سلامت در فارس افتخار آفریدند و اقدامات پاک آنان ماندگار شده و ثمره آن نیز به نیازمندان و بیماران می‌رسد.
وی ادامه داد: پس از تشکیل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس، سنت حسنه فارس و راه اندازی این مجمع در کشور گسترش پیدا کرد.
رییس هیئت مدیره مجمع عالی خیرین استان فارس، با اشاره به شورای عالی مجامع خیرین در استان، بیان کرد: یک نظام جمع ثبت اطلاعات خیریه‌ها و خیران از سوی شورای‌عالی مجامع خیرین در استان راه اندازی می‌شود.
ایمانیه ابراز امیدواری کرد تا با کمک نیکوکاران عرصه سلامت فارس در یک سال آینده در حوزه درمان در منزل و کمک به بیماران نیازمند موفق‌تر باشیم.
 مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان فارس با اشاره به برگزاری هفدهمین اجلاس سالانه خیرین سلامت استان فارس نیز گفت: در این مراسم از مسن‌ترین نیک اندیش استان فارس تجلیل می‌شود.
دکترعلی‌اکبر رامجردی اظهار داشت: مسن‌ترین نیک اندیش استان فارس 81 ساله و جوان‌ترین آنها 36 ساله است که در این مراسم از مسن‌ترین نیک‌اندیش استان فارس تجلیل می‌شود.
مدیرعامل مجمع خیرین تأمین سلامت فارس با اشاره به وجود 35 پروژه عمرانی که توسط خیرین در حال انجام است، گفت: اقدام عملیاتی و واقعی خیرین فارس در ١٧ سال گذشته بالغ بر ١٣٤٣ میلیارد تومان بوده که ارزش به روز این تفاهم نامه‌ها در حال حاضر بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.
وی افزود: در این سال‌ها نزدیک به دو هزار و 240 تفاهم نامه منعقد شده که بیشترین آنها با ٦٤٣ تفاهم نامه و ارزش 900 میلیارد تومان در زمینه عمرانی، پس از آن اهدای ملک به ارزش ٣٢٧میلیارد با ٣٨٤ تفاهم نامه، سپس ٨٣١ تفاهم نامه در زمینه اهدای وسیله نقلیه به ارزش ٣میلیارد و 100 میلیون تومان و مابقی مربوط به امور حمایتی بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی