[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

مسکن مهر خرامه در آستانه مهربانی، روزنامه شیراز نوین

 تکلیف حصارکشی و محوطه‌سازی مشخص شد.

صدای خرامه: مسکن مهر، واژه ای آشنا برای افرادیست که روزی، خانه‌دار شدن را در خواب می دیدند، همان افرادی که بنا به وعده ها، پول های اندک خود را در اختیار شرکت های تعاونی قرار دادند تا شاید این حرف به عمل تبدیل شود.
پروژه مسکن مهر در آستانه دهمین سال تولد خود، همچنان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که انگار قرار نیست سایه آرامش را بر سر ساکنان آن بیندازد؛ معلوم هم نیست که این پروژه، چند دولت را باید پشت سر بگذارد.
خوشبختانه مسکن مهر خرامه که تا چندی پیش، یک روز بر سر تحویل واحد، یک روز بر سر نبود آب و برق و گاز، یک روز بر سر مشکلات ساخت و ساز، یک روز بر سر خرید و فروش و یک روز هم بر سر مشکلات محوطه با مشکل روبرو بود در آخرین روزهای بلاتکلیفی به سر می برد.
صمد سی‌سختی مدیر بنیاد مسکن خرامه اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور معاون مسکن شهری بنیاد مسکن فارس و مدیر عامل شرکت تعاونی‌ها در مسکن مهر خرامه برگزار شد، به این جمع بندی رسیدیم که یک سری فرم ها و مدارک جهت دریافت قیر رایگان، تکمیل و به اداره کل ارسال شود.
وی افزود: دولت 136میلیون تومان یارانه برای محوطه‌سازی مسکن مهر خرامه تخصیص داده و ما نیز درخواست 120تن قیر رایگان جهت آسفالت 14هزار مترمربع محوطه مسکن مهر داده‌ایم و این برنامه همچنان در حال پی‌گیری است.
سی‌سختی ادامه داد: طی چند روز آینده جلسه ای با حضور شهرداری، بنیاد مسکن، اداره کار و فرمانداری برگزار می شود و مدارک و فرم های دریافت قیر یارانه‌ای بررسی و به مرکز استان ارسال خواهد شد.
مدیر بنیاد مسکن خرامه گفت: پس از آن، یک مجری جهت اجرای این پروژه با رعایت ضوابط قانونی معرفی خواهد شد، البته جهت انجام حصارکشی و محوطه‌سازی به صورت کامل نیاز به اعتبار بیشتری دارد که باید یا شرکت تعاونی‌ها یا متقاضیان در این زمینه کمک بدهند.
وی در پایان اضافه کرد: در این هفته مدارک مورد نظر ارسال خواهد شد و به محض دریافت قیر یارانه‌ای، پروژه مورد نظر شروع خواهد شد که امیدواریم این پروژه در اوایل سال آینده به پایان برسد.
شایان ذکر است پروژه مسکن مهر خرامه با حضور سه شرکت ازجمله شرکت تعاونی مسکن‌سازان به مدیرعاملی علی زارع با تعهد ساخت 48واحد، شرکت مسکن کارگری به مدیرعاملی مهرزاد عمادی با تعهد 168واحد و شرکت مسکن محلی به مدیرعاملی محمدعلی کشاورز با تعهد 240واحد مشغول به فعالیت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی