[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

معابر برای معلولان مناسب‌سازی می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

با هماهنگی و میزبانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، جلسه هم‌اندیشی مناسب‌سازی فضاهای شهری و اماکن عمومی‌ ویژه معلولان جسمی‌-حرکتی برگزار شد. 
جلسه هم‌اندیشی مناسب‌سازی فضاهای شهری و اماکن عمومی‌ در راستای اهداف اجرایی مقررات معماری و شهرسازی ویژه معلولان جسمی- حرکتی با حضور کارشناسان و رؤسای اداره کل راه و شهرسازی و شهرداران و کارشناسان ذ‌ی‌ربط در استان و همچنین کارشناسان و رؤسای ادارات بهزیستی استان فارس تشکیل گردید.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس  در این جلسه هم‌اندیشی که هدف آن اتکا به نیروهای محلی و استانی و استفاده از ظرفیت‌‌های‌ علمی‌ و تخصصی و نیروهای کارآمد و توسعه‌گر به‌عنوان برنامه‌ریزان و مجریان بود.
گفتنی است: پس از بررسی چالش‌های پیش رو و کسب نقطه‌نظرات حاضر در جلسه به ارائه و بررسی خلاقیت‌‌های‌  برنامه‌ریزی و اجرایی صورت پذیرفته با همکاری ادارات راه و شهرسازی، شهرداری‌ها و بهزیستی‌ها تحت نظارت فرمانداری شهرستان‌ها پرداخته شد.
شایان ذکر است در این راستا از چند شهرستان که از خلاقیت‌ها و هماهنگی‌‌های‌ برتری جهت رسیدن به اهداف اجرایی ضوابط و مقررات اقدام نموده بودند، توسط اداره کل راه و شهرسازی تقدیر و تشکر گردید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی