[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

بازدید از محورهای مواصلاتی لارستان، روزنامه شیراز نوین

مدیران وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه کشور از محورهای مواصلاتی لارستان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی‌اداره کل راه و شهرسازی لارستان در پی وقایع و حوادث تلخ و ناگوار تصادفات جاده‌ای ‌اخیر در راه‌های مواصلاتی لارستان جمعی از مدیران شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور جهت تسریع در حل مشکل و ارائه گزارش بازدید میدانى به دستگاه متبوع از محور‌‌های‌  شریانی لارستان بازدید نمودند.
با توجه به دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی جهت رسیدگی سریع به موضوع و نیز در راستای ملاقات مدیرکل راه و شهرسازى لارستان با جناب آقای نوبخت و پیگیری‌ها متعدد نماینده محترم مردم شریف لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی‌، در این بازدید یک روزه ضمن بیان اطلاعات فنی پروژه ملی لار- جهرم و لار - بندرعباس، میزان عقب‌ماندگی و بدهی پیمانکاران در این مسیر مورد رصد هیئت اعزامی‌قرار گرفت.
ازآن‌جایی که حجم تردد و جاده‌‌های‌ مذکور نقش اصلی در دسترسی دو استان فارس به استان هرمزگان را دارد نسبت به ضرورت تسریع در تکمیل این محور ، مطالبى به شکل مبسوط از سوی مسئولان شهرستان و نیز در جلسه مشترک با معتمدین در محل تونل وحدت جهت مسئولان مربوطه مطرح گردید. بر این اساس پیرو بازدید صورت گرفته مقرر گردید با توجه به اولویت‌بندى نقاط حادثه‌خیز و اضطرار و طبق بررسى‌هاى ایمنى و ترافیک ابتدا ٣١کیلومتر از  ٥٥ کیلومتر باقى مانده از محور لار -جهرم جهت چهار خطه شدن محور مهیاى پیمان‌سپارى گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی