[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

تمسخر ام‌باپه برای ستاره آرژانتینی گران تمام شد!، روزنامه شیراز نوین

ورزش 3/ باشگاه استون ویلا دیگر تمایلی به ادامه همکاری با امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان آرژانتینی، ندارد.
مارتینز در یک هفته گذشته به سوژه اصلی بسیاری از رسانه‌ها در سراسر دنیا تبدیل شده و شاید پس از مسی بیشتر از هر بازیکن دیگر توجه فوتبال‌دوستان و خبرنگاران را به خود جلب کرده باشد. 
درخشش او در زمین یکی از دلایل کلیدی قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022 بود. عملکرد خوب او خصوصاً در بازی فینال برابر فرانسه به ‌این تیم کمک کرد که به رؤیای دیرینه دست پیدا کند. 
اما رفتارهای او در جشن قهرمانی، در رختکن آرژانتین پس از پایان ‌این بازی و همچنین در جشنی که در بونئوس آیرس برگزار شد و او عروسی با صورت کیلیان امباپه را برای تمسخر ‌این بازیکن که در دیدار فینال سه گل در جریان بازی و یک پنالتی در ضربات پنالتی وارد دروازه او کرد باعث انتقاد بسیاری از ‌این بازیکن شد. 
پیش از ‌این اونای امری در پاسخ به سؤالی درباره رفتارهای نه چندان شایسته ‌این دروازه‌بان گفته بود که فعلاً منتظر پایان جشن و استراحت او است و وقتی به ویلا برگشت صحبتی در ‌این باره خواهند داشت. 
اما حالا Fichajes خبر داده است که امری پیش از ‌این نیز از مارتینز راضی نبوده و رفتارهای او در قبال امباپه باعث شده که تصمیم ‌این مربی برای قطع همکاری با ‌این بازیکن قطعی شود. 
هنوز مشخص نیست که آیا استون ویلا قصد فروش فوری او در ماه ژانویه را دارد یا خیر اما همکاری آن‌ها نهایتاً تا پایان فصل ادامه خواهد داشت و ‌این بازیکن چاره‌ای جز ترک ویلا ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی