[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

بدرقه شهید گمنام در ساختمان مرکزی دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، روزنامه شیراز نوین

دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز، میزبان شهید گمنام بودند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در آستانه سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز به استقبال دردانه مادر شتافتند.
در ادامه آیین تشییع پیکر شهدای گمنام که همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س)، از ابتدای هفته جاری در واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شده است، مدیران و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی شیراز میزبان یکی از این شهدا بودند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اعضای هیئت رئیسه، مدیران و کارکنان دانشگاه در این آیین معنوی که در نمازخانه ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد، به استقبال شهید گمنام رفته و یاد و نام او را گرامی داشتند. در این آیین ضمن قرائت زیارت عاشورا، مدیحه‌سرایی و برپایی موکب، دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز به حضرت زهرای اطهر(س) توسل جوییده و فرزند شهیدش را 
بدرقه کردند. این آیین با بدرقه این شهید گمنام در دانشکده دندانپزشکی و دانشکده پزشکی ادامه یافت. از ابتدای هفته جاری تاکنون، خانواده سلامت فارس در بیمارستان قلب الزهرا(س)، بیمارستان شهید دکتر چمران، بیمارستان نمازی، بیمارستان محرری، دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه(س)، درمانگاه شهید مطهری، بیمارستان شهید دکتر فقیهی، بیمارستان شهید بهشتی و بیمارستان حافظ میزبان پیکر مطهر شهید گمنام بوده و حسن ختام این آیین معنوی، روز ششم دی، همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، تشییع و خاک‌سپاری شهید گمنام در پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی