[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

شکست ناامیدکننده در اولین گام، روزنامه شیراز نوین

برق نوین شیراز صفر- شهرداری کاشان یک
شکست ناامیدکننده در اولین گام

گروه ورزش- م. حامد

 تیمی که برای یک امتیاز وقت تلف می‌کرد، با سه امتیاز از شیراز رفت. تیم فوتبال برق نوین شیراز، دیروز در اولین بازی خود در مرحله دوم گروهی رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور به مصاف شهرداری کاشان رفت. هر دو تیم به عنوان تیم نخست گروه‌های یک و دو در مرحله اول، به مرحله دوم راه یافته‌اند و مدعیان نخست صعود از گروه به شمار می‌روند. برق نوین در بازی دیروز با ترکیب مسلم حق شناس، حمید ملکی، مهرداد علیزاده، قاسم رزمی، مجید بهروزی، محمد رضا فیروززاده، احمد نصیری، وحید شاکر، مرتضی نگهداری، رسول بهاروندی و صادق رضائی بازی را آغاز کرد. در نیمه اول بازی کاملاً آرام و بی کیفیت از سوی هر دو تیم دنبال می‌شد و برق نوین با وجود برتری در تصاحب توپ، فقط یک فرصت خوب برای گلزنی ایجاد کرد. در نهایت نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. 
تیم کاشانی که حتی در نیمه اول هم تمایل خود به اتلاف وقت را نشان داده بود، در نیمه دوم بیش از نیمه اول به این کار علاقه نشان داد؛ به طوری که روی زمین افتادن‌های بازیکنان این تیم رفته رفته با بی‌توجهی بازیکنان برق نوین و حتی داور مسابقه همراه شد. با این حال سفیدپوشان شهرداری وقتی دیدند برق نوین برنامه خاصی برای فشار روی دروازه شان ندارد، کمی شجاعانه تر فوتبال بازی کردند و دو فرصت خوب گلزنی برای این تیم در اوایل نیمه دوم از دست رفت. برق نوین از دقیقه 70 به بعد کمی جلو کشید و توانست روی ضربات از راه دور و همین‌طور سانتر از جناحین یکی دوبار خطرساز ظاهر شود؛ اما در نهایت این تیم شهرداری کاشان بود که در دقیقه 85 به گل رسید. یک پاس پشت مدافعان به اشرفی مهاجم شهرداری رسید و او با یک بغل پای ساده دروازه را باز کرد تا اندک تماشاگران کاشانی حاضر در ورزشگاه قبل از سوت پایان بازی جشن خود را بر پا کنند. 
فشار برق نوین در دقایق پایانی به اندازه ای نبود که منجر به خلق موقعیتی برای این تیم شود و در نهایت در دیداری که جدی ترین رقیب این تیم، کاملاً برای تساوی تلاش می‌کرد، با سه امتیاز بسیار ارزشمند بازی را به پایان رساند تا برق نوین در پایان هفته اول در قعر جدول گروه 6 تیمی اش قرار بگیرد. در سایر بازی‌های دیروز در گروه دو، شهرداری فومن و نفت امیدیه به تساوی 1-1 رضایت دادند و بازی تیم‌های شهرداری ماهشهر و داماش گیلان هم با تساوی بدون گل به پایان رسید. برق نوین در دومین بازی خود روز پنجشنبه همین هفته در رشت میهمان داماش گیلان خواهد بود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی