[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۹
  • دوره جدید

توزیع ۵۰هزار پرس غذای گرم در شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان فارس گفت: به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ۵۰هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در محلات محروم شیراز توزیع شد.
محمدمهدی رنجبر در حاشیه توزیع این غذا‌های گرم گفت: به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی، تعداد ۵۰هزار پرس غذای گرم با مشارکت هیئات‌ مذهبی حدود 14هزار قطعه مرغ برای طبخ بین هیئات مذهبی توزیع شد. او گفت: این غذاها توسط گروه‌های جهادی در ۹۰ هیئت در شیراز پخت و در اختیار اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر توزیع شد که اولویت توزیع با مناطق محروم در سطح شهر بوده است‌. معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان فارس گفت: برای مراسم ویژه تشییع شهدای قادرآباد و خرامه هم ۱۰۰۰ قطعه مرغ در نظر گرفته شد.
رنجبر گفت: در همین راستا تعداد ۲۴۰ تن مرغ بین افراد نیازمند در سطح استان در حال توزیع است که ۴۰ تن برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و ۱۰ تن برای خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی جهت توزیع به این ۲ دستگاه تحویل داده شده است.
او گفت: شناسایی خانواده‌های نیازمند و آبرومند به صورت کاملاً تخصصی و دقیق توسط گروه‌های جهادی صورت گرفته و تلاش شده است تا خدمات به نیازمندان 
ارائه شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی