[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

صداپیشه جناب‌خان‌ به «قند پهلو» پیوست، روزنامه شیراز نوین

سینماپرس: محمد بحرانی که این روزها مشغول صداپیشگی در مجموعه «کلاه قرمزی» است، به جمع دست اندرکاران برنامه «قند پهلو» ویژه نوروز ۹۶ پیوست.
امیر قمیشی تهیه کننده و ‌کارگردان «قند پهلو» که از شبکه آموزش روی آنتن می‌رود، گفت: محمد بحرانی که پیش از این نیز در مجموعه‌های «لبخند تهران» و «لبخند صلواتی» سابقه همکاری در آیتم‌های نمایشنامه خوانی را با این تیم داشته، در بخش جدید «قند پهلو» با نام «وضعیت بحرانی» حضور دارد که به پیشنهاد رضا رفیع نامگذاری شده است.
وی افزود: بحرانی در این آیتم هر شب به بازخوانی نثرهای طنز منتشر شده در بازار نشر سال ۹۵ خواهد پرداخت.
قمیشی اظهار کرد: در سری جدید «قند پهلو» علاوه بر محتوای ثابت این مسابقه تلویزیونی یعنی طنز منظوم در قالب‌های کلاسیک، شعر نو هم در قالب‌های سپید و نیمایی و البته با محتوای طنز در بخش جدیدی با نام «نو که رسید به بازار» و نثر طنز در بخش «وضعیت بحرانی» به شرکت‌کنندگان و مخاطبان «قند پهلو» ارائه‌ خواهد شد.
به گفته این تهیه کننده، در سری هشتم «قند پهلو» تیتراژ و گرافیک رئال تری نسبت به فصل‌های پیشین این مجموعه پیش بینی شده و دکور ساده این مسابقه نیز شامل کاریکاتورهای مقوایی تهران قدیم‌ خواهد بود که توسط داریوش قاسمیان طراحی و اجرا شده است. 
ساخت و اجرای موسیقی تیتراژ این مجموعه هم چون سال‌های گذشته به مسعود خادم واگذار شده و احتمالاً سپیده ذهنی مجدداً سرایش ترانه پایانی این برنامه عهده خواهد داشت. قمیشی در پایان از ارائه اطلاعات تکمیلی این برنامه طی روزهای باقیمانده سال ۹۵ خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی